Dames 1

2e klasse Dames senioren Poule A

8e in poule 2e klasse Dames senioren Poule A
13e in poule Silvercup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 4 Poule Zuid-West
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 maart
4
VVV D1
0
Hilversum D1
2
Noordwijk D1
4
Weesp D1
0
Spandersbosch D1
2
Reigers D1
1
Castricum D1
1
Nieuwegein D1
0
Bennebroek D1
0
Leeuwarden D1
4
Zwaluwen D1
1
Westerpark D1
Zondag 10 maart
1
Hilversum D1
0
Zwaluwen D1
5
Westerpark D1
0
Bennebroek D1
0
Leeuwarden D1
0
Castricum D1
1
Nieuwegein D1
1
Spandersbosch D1
3
Reigers D1
1
Noordwijk D1
1
Weesp D1
3
VVV D1

Schema

VVV D1
Dames 1
Uit
24-03-2019 12:45
Waterveld
Nr. 11139
Locatie: Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV), AMSTELVEEN - Veld 1
Dames 1
Hilversum D1
Thuis
31-03-2019 12:45
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 11153
Scheidsrechters: HA
Dames 1
Spandersbosch D1
Thuis
07-04-2019 12:45
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 11155
Scheidsrechters: D2
Castricum D1
Dames 1
Uit
14-04-2019 12:45
Waterveld
Nr. 11165
Locatie: Sportp. Wouterland, CASTRICUM - Veld 1
Dames 1
Bennebroek D1
Thuis
05-05-2019 12:45
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 11172
Scheidsrechters: D2
Zwaluwen D1
Dames 1
Uit
12-05-2019
Nr. 11178
Locatie: Sportpark Nieuw Welgelegen, UTRECHT
Dames 1
Westerpark D1
Thuis
19-05-2019 12:45
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 11188
Scheidsrechters: D2
Leeuwarden D1
Dames 1
Uit
26-05-2019 12:45
Semiveld
Nr. 11198
Locatie: Sportp. Kalverdijkje, LEEUWARDEN - Veld 1
Dames 1
Nieuwegein D1
Thuis
02-06-2019 12:45
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 11206
Scheidsrechters: D2

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VVV D11310123011031
2.Westerpark D1138323917027
3.Spandersbosch D1138232213026
4.Bennebroek D1138142819025
5.Weesp D1137152925022
6.Reigers D1136252619020
7.Zwaluwen D1135263032017
8.Noordwijk D1135172837016
9.Nieuwegein D1134362928015
10.Castricum D1133281419011
11.Leeuwarden D11322963408
12.Hilversum D113201183506
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pollux D111003103
2.Berkel-Rodenrijs D111002003
3.Dopie D111002003
4.Gouda D111002103
5.Ommoord D111002103
6.Roomburg D111002103
7.Pelikaan D111002203
8.Forescate D111000003
9.Dordrecht D110012200
10.Groen-Geel D110010000
11.Barendrecht D110011200
12.IJssel D110011200
13.Noordwijk D110011200
14.Spijkenisse D110011300
15.Voorne D110010200
16.Westland D110010200

Spelers (9)

Trainingen

di
20:30
-
22:30
Veld 2 (Semi-waterveld) (ABCD)
Bart
do
20:15
-
22:15
HuisTerDuinveld (Veld 1) (CD)
Bart
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 31 maart
14:30
Dames 2Victoria D8
Scheidsrechters: D1
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Zondag 7 april
14:30
Veteranen BYpenburg HB
Scheidsrechters: D1
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Zondag 5 mei
14:30
Veteranen BVoorne HA
Scheidsrechters: D1
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Zondag 19 mei
14:30
Jong Dames 1 (D3)Leonidas DJ4
Scheidsrechters: D1
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Zondag 2 juni
14:30
Veteranen AAbcoude HB
Scheidsrechters: D1
HuisTerDuinveld (Veld 1)

Team resultaten

BenCasHilLeeNieNooReiSpaVVVWeeWesZwa
Bennebroek D11 - 05 - 10 - 05 - 15 - 25 - 00 - 3
Castricum D13 - 01 - 11 - 20 - 11 - 22 - 1
Hilversum D11 - 20 - 40 - 10 - 33 - 11 - 0
Leeuwarden D10 - 20 - 02 - 10 - 40 - 20 - 61 - 0
Nieuwegein D12 - 12 - 16 - 02 - 31 - 11 - 36 - 2
Noordwijk D13 - 12 - 12 - 21 - 22 - 42 - 1
Reigers D11 - 33 - 04 - 23 - 10 - 21 - 20 - 1
Spandersbosch D12 - 03 - 24 - 10 - 23 - 11 - 1
VVV D10 - 14 - 02 - 12 - 02 - 10 - 2
Weesp D14 - 24 - 04 - 11 - 01 - 33 - 1
Westerpark D15 - 01 - 07 - 02 - 28 - 42 - 26 - 3
Zwaluwen D14 - 11 - 04 - 24 - 43 - 22 - 24 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 4 Poule Zuid-West".