Dames 1

1e in poule Dames senioren 3e klasse A
10e in poule Dames Bekercompetitie Ronde 3 Silvercup - KO Noord-West
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 november
2
FIT D1
1
Loenen D1
1
Maarssen D1
2
Purmerend D1
2
Abcoude D1
1
Baarn D1
3
Hisalis D1
3
Barneveld D1
6
Noordwijk D1
0
IJburg D1
0
Spitsbergen D1
2
Shinty D1
Zondag 17 november
1
Purmerend D1
0
Noordwijk D1
3
IJburg D1
1
Hisalis D1
2
Baarn D1
0
Maarssen D1
5
Loenen D1
2
Spitsbergen D1
1
Barneveld D1
0
FIT D1
3
Shinty D1
0
Abcoude D1
Zondag 10 november
5
Spitsbergen D1
3
Barneveld D1
1
Abcoude D1
3
Loenen D1
1
Purmerend D1
1
Baarn D1
3
Maarssen D1
2
Shinty D1
2
FIT D1
1
IJburg D1
2
Hisalis D1
3
Noordwijk D1

Schema

Dames 1
Maarssen D1
Thuis
08-03-2020
Nr. 208374
Barneveld D1
Dames 1
Uit
15-03-2020
Nr. 208378
Dames 1
Abcoude D1
Thuis
22-03-2020
Nr. 208388
Loenen D1
Dames 1
Uit
29-03-2020
Nr. 208392
Dames 1
Spitsbergen D1
Thuis
05-04-2020
Nr. 208401
Shinty D1
Dames 1
Uit
19-04-2020
Nr. 208406
Dames 1
FIT D1
Thuis
10-05-2020
Nr. 208412
Baarn D1
Dames 1
Uit
17-05-2020
Nr. 208415
Dames 1
Hisalis D1
Thuis
24-05-2020
Nr. 208424
Dames 1
Purmerend D1
Thuis
07-06-2020
Nr. 208430
IJburg D1
Dames 1
Uit
14-06-2020
Nr. 208433

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk D1118123213025
2.Shinty D1118122911025
3.Purmerend D111722148023
4.FIT D1117042517021
5.Loenen D1116322516021
6.Hisalis D1114342421015
7.Baarn D1114251514014
8.Barneveld D1113261926011
9.IJburg D1113261730011
10.Maarssen D111236243009
11.Spitsbergen D111218173107
12.Abcoude D11112893305
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Castricum D111004103
2.Nieuwegein D111003003
3.Hisalis D111003103
4.Purmerend D111002103
5.Baarn D111002103
6.Hoorn (WFHC) D111002103
7.FIT D111001003
8.Loenen D110011200
9.Abcoude D110011200
10.Noordwijk D110011200
11.Hilversum D110010100
12.Shinty D110011300
13.Kikkers D110011400
14.Montfoort D110010300

Spelers (16)

Training

dinsdag 19:30 - 22:00 en vrijdag 20:00 - 22:00

Team resultaten

IJburHisalFIT DSpitsAbcouPurmeNoordMaarsLoeneBaarnBarneShint
IJburg D13 - 12 - 02 - 22 - 20 - 4
Hisalis D12 - 34 - 21 - 12 - 33 - 31 - 3
FIT D12 - 14 - 13 - 12 - 10 - 3
Spitsbergen D10 - 23 - 01 - 21 - 25 - 30 - 2
Abcoude D11 - 50 - 62 - 21 - 32 - 1
Purmerend D12 - 01 - 01 - 00 - 11 - 1
Noordwijk D16 - 03 - 13 - 04 - 1
Maarssen D11 - 47 - 21 - 22 - 33 - 2
Loenen D12 - 25 - 25 - 22 - 1
Baarn D10 - 22 - 22 - 01 - 00 - 1
Barneveld D15 - 21 - 01 - 10 - 11 - 6
Shinty D15 - 04 - 13 - 02 - 10 - 0
HisalFIT DAbcouMontfPurmeNoordKikkeHoornLoeneBaarnCastrHilveNieuwShint
Hisalis D1
FIT D11 - 0
Abcoude D11 - 2
Montfoort D10 - 3
Purmerend D1
Noordwijk D1
Kikkers D11 - 4
Hoorn (WFHC) D1
Loenen D11 - 2
Baarn D1
Castricum D1
Hilversum D1
Nieuwegein D1
Shinty D11 - 3