Dames 1

2e in poule Landelijk - Poule A
46e in poule Landelijk - Silver Cup Dames Ronde 5
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Dinsdag 29 november
Zwaluwen D1
Shinty D1
Zondag 27 november
2
Alkmaar D1
0
Hoorn (WFHC) D1
0
Shinty D1
3
Noordwijk D1
0
Hilversum D1
0
Leusden D1
2
Bennebroek D1
1
Castricum D1
5
Maarssen D1
0
Soest D1
3
Weesp D1
1
Zwaluwen D1
Dinsdag 22 november
1
Hoorn (WFHC) D1
3
Weesp D1
Zondag 20 november
0
Castricum D1
2
Alkmaar D1
1
Leusden D1
0
Bennebroek D1
2
Noordwijk D1
1
Maarssen D1
2
Soest D1
0
Hilversum D1
Zondag 13 november
0
Alkmaar D1
0
Leusden D1
1
Shinty D1
5
Weesp D1
1
Hilversum D1
4
Noordwijk D1
3
Bennebroek D1
2
Soest D1
3
Hoorn (WFHC) D1
2
Castricum D1
2
Maarssen D1
1
Zwaluwen D1
Zondag 6 november
3
Leusden D1
3
Hoorn (WFHC) D1
4
Noordwijk D1
3
Bennebroek D1
4
Zwaluwen D1
1
Hilversum D1
0
Shinty D1
1
Maarssen D1
2
Soest D1
5
Alkmaar D1
1
Weesp D1
0
Castricum D1

Schema

Noordwijk D1
Alecto D1
Thuis
10-03-2023
Nr. 1007224
Zwaluwen D1
Noordwijk D1
Uit
12-03-2023
Nr. 788066
Locatie: Sportpark Nieuw Welgelegen, Utrecht
Noordwijk D1
Weesp D1
Thuis
19-03-2023
Nr. 788077
Noordwijk D1
Soest D1
Thuis
26-03-2023
Nr. 788078
Leusden D1
Noordwijk D1
Uit
02-04-2023
Nr. 788087
Locatie: Sportpark 'De Vallei', Stoutenburg
Noordwijk D1
Castricum D1
Thuis
16-04-2023
Nr. 788091
WFHC Hoorn D1
Noordwijk D1
Uit
23-04-2023
Nr. 796000
Locatie: Sportcomplex De Roskam (Det de Beus), Zwaag
Noordwijk D1
Alkmaar D1
Thuis
14-05-2023
Nr. 788104
Bennebroek D1
Noordwijk D1
Uit
21-05-2023
Nr. 788113
Locatie: Rottegat Heemskerklaan, Bennebroek
Noordwijk D1
Hilversum D1
Thuis
04-06-2023
Nr. 788117
Maarssen D1
Noordwijk D1
Uit
11-06-2023 12:45
Crisp (1) (Waterveld)
Nr. 796007
Locatie: Sportpark Oostwaard, Maarssen
Noordwijk D1
Shinty D1
Thuis
18-06-2023
Nr. 788130

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alkmaar D1119113110028
2.Noordwijk D1119023613027
3.Weesp D1119023214027
4.Maarssen D1117042814021
5.Castricum D1116051811018
6.Hoorn (WFHC) D1115242226017
7.Bennebroek D1114162327013
8.Zwaluwen D1103251617011
9.Leusden D1112451023010
10.Soest D111209123506
11.Hilversum D111137103206
12.Shinty D11011882404
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alkmaar D100000000
2.Amersfoort D100000000
3.DSHC D100000000
4.MEP D100000000
5.VVV D100000000
6.Shinty D100000000
7.Westland D100000000
8.Alecto D100000000
9.Roomburg D100000000
10.HCAS D100000000
11.Hopbel D100000000
12.Nuenen D100000000
13.GHBS D100000000
14.HCM D100000000
15.Upward D100000000
16.Alphen D100000000
17.IJssel D100000000
18.IJsseloever D100000000
19.Leusden D100000000
20.Nieuwegein D100000000
21.USHC D100000000
22.Warande D100000000
23.Forescate D100000000
24.Haarlem D100000000
25.Overbos D100000000
26.Zoetermeer D100000000
27.Best D100000000
28.Geldrop D100000000
29.Goirle D100000000
30.Maastricht D100000000
31.Weert D100000000
32.Deventer D100000000
33.Kromhouters D100000000
34.Wijchen D100000000
35.Barendrecht D100000000
36.Liberty D100000000
37.Castricum D100000000
38.Lelystad D100000000
39.Bemmel D100000000
40.Beuningen D100000000
41.Civicum D100000000
42.Houten D100000000
43.Phoenix D100000000
44.Oirschot D100000000
45.Hoorn (WFHC) D100000000
46.Noordwijk D100000000
47.Fletiomare D100000000
48.Naarden D100000000
49.Heesch D100000000
50.Venray D100000000
51.Apeliotes D100000000
52.Berkel-Enschot D100000000
53.Craeyenhout D100000000
54.Etten-Leur D100000000
55.Geel-Zwart D100000000
56.Groen-Geel D100000000
57.QZ D100000000
58.Qui Vive D100000000
59.AthenA D100000000
60.DES D100000000
61.EHV D100000000
62.Westerpark D100000000
63.Zwaluwen D100000000
64.Delta Venlo D100000000

Spelers (17)

Trainingen

di
20:15
-
21:30
Veld 2 - Trinity Real Estate Company (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

ZwaluNoordHoornWeespMaarsCastrHilveLeusdBenneSoestShintAlkma
Zwaluwen D12 - 04 - 13 - 0 - 2 - 3
Noordwijk D14 - 16 - 12 - 14 - 04 - 3
Hoorn (WFHC) D12 - 01 - 32 - 33 - 24 - 32 - 1
Weesp D13 - 13 - 21 - 02 - 06 - 0
Maarssen D12 - 12 - 10 - 15 - 05 - 01 - 2
Castricum D12 - 15 - 03 - 01 - 00 - 2
Hilversum D11 - 40 - 02 - 30 - 04 - 11 - 1
Leusden D11 - 13 - 32 - 61 - 01 - 3
Bennebroek D11 - 13 - 43 - 22 - 13 - 22 - 4
Soest D11 - 50 - 32 - 01 - 22 - 5
Shinty D10 - 33 - 41 - 50 - 11 - 20 - 2
Alkmaar D10 - 12 - 02 - 17 - 10 - 04 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Landelijk - Silver Cup Dames Ronde 5".