Dames 1

2e in poule Dames senioren 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 17 oktober
2
Barendrecht D1
2
Derby D1
3
Bleiswijk D1
2
HDS D1
4
Pijnacker D1
6
Noordwijk D1
1
Spijkenisse D1
0
Ommoord D1
2
Voorne D1
0
Catwijck D1
Zondag 10 oktober
3
Derby D1
2
Rapide D1
2
Catwijck D1
1
Bleiswijk D1
4
HDS D1
3
Barendrecht D1
2
Noordwijk D1
2
Spijkenisse D1
2
Ommoord D1
2
Voorne D1
1
Tempo '34 D1
2
Pijnacker D1
Zondag 3 oktober
4
Barendrecht D1
1
Rapide D1
2
Bleiswijk D1
2
Ommoord D1
0
Pijnacker D1
4
Derby D1
3
Spijkenisse D1
1
Tempo '34 D1
0
Voorne D1
1
Noordwijk D1
Zondag 26 september
0
Catwijck D1
1
Barendrecht D1
3
Derby D1
1
Spijkenisse D1
2
Noordwijk D1
1
Bleiswijk D1
2
Ommoord D1
2
HDS D1
1
Rapide D1
5
Pijnacker D1
1
Tempo '34 D1
0
Voorne D1
Zondag 19 september
2
Barendrecht D1
2
Pijnacker D1
0
HDS D1
0
Noordwijk D1
0
Catwijck D1
1
Ommoord D1
2
Voorne D1
2
Derby D1

Schema

Pijnacker D1
Dames 1
Uit
17-10-2021 12:45
ELLF veld 1 (Semiveld)
Nr. 516330
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', PIJNACKER
Dames 1
Rapide D1
Thuis
31-10-2021 12:45
Veld 2 (waterveld)
Nr. 516337
Scheidsrechters: H35A (Gijs Wehkamp, RB Geluk)
Derby D1
Dames 1
Uit
07-11-2021 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 516341
Locatie: Sportp. Bakestein, ZWIJNDRECHT
Dames 1
Tempo '34 D1
Thuis
14-11-2021 12:45
Veld 2 (waterveld)
Nr. 516348
Scheidsrechters: DJ1
Dames 1
Barendrecht D1
Thuis
21-11-2021 12:45
Veld 2 (waterveld)
Nr. 516353
Scheidsrechters: D30A
Ommoord D1
Dames 1
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 516362
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, ROTTERDAM
Catwijck D1
Dames 1
Uit
13-03-2022 12:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 516366
Locatie: sportpark 'De Krom', KATWIJK
Dames 1
HDS D1
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 516371
Bleiswijk D1
Dames 1
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 516377
Locatie: Sportp. Merenveld, BLEISWIJK
Let op: Aangepast tenue
Dames 1
Voorne D1
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 516384
Spijkenisse D1
Dames 1
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 516392
Locatie: Sportpark Groenewoud, SPIJKENISSE
Dames 1
Pijnacker D1
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 516401
Rapide D1
Dames 1
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 516403
Locatie: Wittebrugstraat, HULST
Dames 1
Derby D1
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 516407
Tempo '34 D1
Dames 1
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 516415
Locatie: Zuidelijk Randpark, ROTTERDAM
Barendrecht D1
Dames 1
Uit
29-05-2022 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 516419
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', BARENDRECHT
Dames 1
Ommoord D1
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 516427

Poule stand (2e in poule Dames senioren 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Derby D16420198014
2.Noordwijk D16420149014
3.HDS D16321149011
4.Barendrecht D16321139011
5.Pijnacker D163121914010
6.Rapide D16303121509
7.Bleiswijk D16213131507
8.Spijkenisse D1621391507
9.Ommoord D161327806
10.Voorne D161237805
11.Catwijck D1610541003
12.Tempo '34 D1610561703

Spelers (14)

Training

dinsdag 19:30 - 22:00 en vrijdag 20:00 - 22:00

Fluit dienst

Zondag 31 oktober
15:14
Jong Heren 1HDM HJ1
Scheidsrechters: D1
Huis ter Duinveld (Veld 1)
Zondag 14 november
15:14
Jong Heren 1Roomburg HJ2
Scheidsrechters: D1
Veld 3 (Waterveld)

Team resultaten

HDS DTempoNoordSpijkRapidPijnaOmmooCatwiBleisVoornBarenDerby
HDS D10 - 04 - 3
Tempo '34 D11 - 21 - 0
Noordwijk D12 - 23 - 22 - 1
Spijkenisse D13 - 11 - 0
Rapide D11 - 52 - 1
Pijnacker D14 - 66 - 00 - 4
Ommoord D12 - 22 - 20 - 1
Catwijck D10 - 12 - 10 - 1
Bleiswijk D13 - 22 - 2
Voorne D10 - 12 - 02 - 2
Barendrecht D14 - 12 - 22 - 2
Derby D13 - 13 - 25 - 1