Dames 2

2e in poule Dames senioren reserve 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 10 oktober
1
Alecto D5
4
Alphen D4
2
Catwijck D3
2
Nieuwkoop D2-O
1
Victoria D8
3
Leonidas D12
Zondag 3 oktober
5
Alecto D5
1
Catwijck D3
8
Roomburg D6
0
Leonidas D18
2
Nieuwkoop D2-O
4
Victoria D8
Zondag 26 september
0
Leonidas D18
3
Forescate D3
2
Victoria D8
3
Alecto D5
4
Groen-Geel D11
2
Leonidas D12
0
Catwijck D3
8
Alphen D4
Zondag 19 september
0
Alphen D4
2
Roomburg D6
3
Leonidas D12
0
Leonidas D18
2
Catwijck D3
6
Victoria D8
0
Nieuwkoop D2-O
6
Groen-Geel D11

Schema

Roomburg D6
Dames 2
Uit
24-10-2021 15:00
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 560299
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
Leonidas D18
Dames 2
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 560311
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
Let op: Aangepast tenue
Dames 2
Groen Geel D11
Thuis
14-11-2021 14:45
Huis ter Duinveld (Veld 1)
Nr. 560318
Scheidsrechters: D30A
Dames 2
Alphen D4
Thuis
21-11-2021 11:00
Veld 2 (waterveld)
Nr. 560324
Scheidsrechters: H1
Victoria D8
Dames 2
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 560331
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
Let op: Aangepast tenue
Catwijck D3
Dames 2
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 560333
Locatie: sportpark 'De Krom', KATWIJK
Dames 2
Alecto D5
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 560345
Nieuwkoop D2
Dames 2
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 560348
Locatie: Sportp. 'De Dulen', NIEUWKOOP
Dames 2
Leonidas D12
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 560354
Forescate D3
Dames 2
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 560358
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
Let op: Aangepast tenue
Dames 2
Roomburg D6
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 560366
Dames 2
Leonidas D18
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 560378
Groen Geel D11
Dames 2
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 560382
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
Alphen D4
Dames 2
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 560387
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN
Dames 2
Victoria D8
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 560395

Poule stand (2e in poule Dames senioren reserve 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel D115500254015
2.Noordwijk D2-O5401204012
3.Roomburg D65401196012
4.Alphen D4430121809
5.Leonidas D12430110609
6.Victoria D85203181906
7.Alecto D55203101606
8.Forescate D3510471703
9.Nieuwkoop D2-O502362102
10.Leonidas D18401321601
11.Catwijck D3501452601

Spelers (19)

Fluit dienst

Zondag 14 november
11:00
Jong Dames 1 Schiedam DJ2
Scheidsrechters: D2
Veld 3 (Waterveld)
Zondag 21 november
12:45
Jong Dames 1 HDS DJ1
Scheidsrechters: D2
Veld 3 (Waterveld)

Team resultaten

NieuwLeoniVictoRoombNoordLeoniLeideGroenForesCatwiAlpheAlect
Nieuwkoop D2-O2 - 40 - 6
Leonidas D182 - 20 - 3
Victoria D81 - 35 - 92 - 3
Roomburg D68 - 0
Noordwijk D2-O
Leonidas D123 - 0
Leiden D5
Groen-Geel D114 - 2
Forescate D3
Catwijck D32 - 22 - 60 - 8
Alphen D40 - 2
Alecto D55 - 11 - 4