Dames 2

7e in poule Dames senioren reserve Reserve 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 13 september
1
Schiedam D4
0
Leonidas D11
0
Noordwijk D2-O
2
Roomburg D6
1
HGC D3
6
Forescate D3
1
Alphen D3
0
Leonidas D10
2
Nieuwkoop D2-O
5
Alecto D5
Zondag 6 september
2
Roomburg D6
0
Leiden D4
8
Leonidas D10
1
Nieuwkoop D2-O
3
Leonidas D11
0
HGC D3
1
Alecto D5
3
Noordwijk D2-O
7
Forescate D3
0
Alphen D3
1
Groen-Geel D6
3
Schiedam D4

Schema

Nieuwkoop D2
Dames 2
Uit
20-09-2020 13:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 467869
Dames 2
Groen Geel D6
Thuis
27-09-2020 15:00
Huis ter Duinveld (Veld 1)
Nr. 467872
Alphen D3
Dames 2
Uit
04-10-2020 15:15
Veld 5 (Waterveld)
Nr. 467877
Dames 2
Leonidas D11
Thuis
11-10-2020 15:00
Huis ter Duinveld (Veld 1)
Nr. 467885
HGC D3
Dames 2
Uit
25-10-2020
Nr. 467890
Let op: Aangepast tenue
Dames 2
Forescate D3
Thuis
01-11-2020 15:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 467898
Schiedam D4
Dames 2
Uit
08-11-2020
Nr. 467905
Leonidas D10
Dames 2
Uit
15-11-2020
Nr. 467909
Let op: Aangepast tenue
Dames 2
Leiden D4
Thuis
22-11-2020 16:00
Veld 2 (waterveld)
Nr. 467916
Dames 2
Alecto D5
Thuis
07-03-2021
Nr. 492190
Roomburg D6
Dames 2
Uit
14-03-2021
Nr. 493738
Dames 2
Nieuwkoop D2
Thuis
21-03-2021
Nr. 493743
Groen Geel D6
Dames 2
Uit
28-03-2021
Nr. 493748
Dames 2
Alphen D3
Thuis
11-04-2021
Nr. 493754
Leonidas D11
Dames 2
Uit
18-04-2021
Nr. 493765
Let op: Aangepast tenue
Dames 2
HGC D3
Thuis
25-04-2021
Nr. 493767
Forescate D3
Dames 2
Uit
16-05-2021
Nr. 493772
Let op: Aangepast tenue
Dames 2
Schiedam D4
Thuis
30-05-2021
Nr. 493779
Dames 2
Leonidas D10
Thuis
06-06-2021
Nr. 493784
Leiden D4
Dames 2
Uit
13-06-2021
Nr. 493790

Poule stand (7e in poule Dames senioren reserve Reserve 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate D3220013106
2.Roomburg D622004006
3.Schiedam D422004106
4.Leonidas D1021018203
5.Leonidas D1121013103
6.Alecto D521016503
7.Noordwijk D2-O21013303
8.Alphen D321011703
9.Groen-Geel D620113501
10.Leiden D420112401
11.HGC D320021900
12.Nieuwkoop D2-O200231300

Spelers (13)

Trainingen

di
20:30
-
22:00
Veld 2 (waterveld) (CD)
do
19:00
-
20:15
Veld 3 (Waterveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

SchieNieuwRoombNoordLeoniLeoniLeideHGC DGroenForesAlpheAlect
Schiedam D41 - 0
Nieuwkoop D2-O2 - 5
Roomburg D62 - 0
Noordwijk D2-O0 - 2
Leonidas D113 - 0
Leonidas D108 - 1
Leiden D4
HGC D31 - 6
Groen-Geel D61 - 3
Forescate D37 - 0
Alphen D31 - 0
Alecto D51 - 3