Dames 2

3e in poule Dames senioren reserve Reserve 3e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 januari
5
Alecto D5
1
Groen-Geel D7
4
Leiden D5
3
Alecto D5
2
Groen-Geel D7
4
Leiden D5
1
Nieuwkoop D2
1
Noordwijk D2
3
Catwijck D2
2
Noordwijk D2
1
Nieuwkoop D2
4
Catwijck D2
Zondag 12 januari
2
Noordwijk D2
5
Forescate D3
3
Leiden D5
4
Forescate D3
1
Groen-Geel D7
0
Alecto D5
Zondag 5 januari
2
Alecto D5
4
Forescate D3
3
Catwijck D2
1
Leiden D5
2
Forescate D3
1
Noordwijk D2
1
Nieuwkoop D2
5
Leiden D5
1
Alecto D5
9
Noordwijk D2
0
Catwijck D2
0
Nieuwkoop D2

Schema

D2
Nieuwkoop D2
Thuis
02-02-2020 11:15
Nr. 359917
Locatie: Steupel, Sporthal De, NIEUWKOOP - Veld 1 Zaalleiding: Nieuwkoop
Groen Geel D7
D2
Uit
02-02-2020 11:55
Veld 1
Nr. 359915
Locatie: Steupel, Sporthal De, NIEUWKOOP - Veld 1 Zaalleiding: Nieuwkoop
D2
Groen Geel D7
Thuis
16-02-2020 15:30
Nr. 359927
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Leiden D5
Groen Geel D7
Thuis
16-02-2020 16:10
Nr. 359925
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
D2
Leiden D5
Thuis
16-02-2020 16:50
Nr. 359929
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk

Poule stand (3e in poule Dames senioren reserve Reserve 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Catwijck D28611268019
2.Forescate D365102011016
3.Noordwijk D273132014010
4.Leiden D55302171309
5.Nieuwkoop D2613291206
6.Alecto D58107163203
7.Groen-Geel D7610572503

Spelers (12)

Team resultaten

GroenNoordNieuwAlectForesLeideCatwi
Groen-Geel D71 - 02 - 4
Noordwijk D22 - 51 - 0
Nieuwkoop D25 - 11 - 11 - 11 - 51 - 4
Alecto D55 - 11 - 92 - 4
Forescate D34 - 22 - 1
Leiden D54 - 33 - 4
Catwijck D23 - 20 - 03 - 1