Dames 3

3e klasse Dames Jong Senioren Poule B

6e in poule 3e klasse Dames Jong Senioren Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 maart
1
Noordwijk DJ1 (D3)
5
Schoonhoven DJ1
1
Zoetermeer DJ2
3
Berkel-Rodenrijs DJ2
1
Hudito DJ3 (D9)
6
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11)
5
Victoria DJ2 (D11)
0
Leonidas DJ4 (D23)
5
Klein Zwitserland DJ1 (D4)
0
HDS DJ2
Zondag 10 maart
2
Schoonhoven DJ1
4
Klein Zwitserland DJ1 (D4)
1
HDS DJ2
3
Victoria DJ2 (D11)
3
Leonidas DJ4 (D23)
0
Hudito DJ3 (D9)
2
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11)
1
Thor DJ1 (O) D2
1
Berkel-Rodenrijs DJ2
1
Noordwijk DJ1 (D3)

Schema

Jong Dames 1 (D3)
Zoetermeer DJ2
Thuis
24-03-2019 12:45
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 16125
Scheidsrechters: HB
Thor DJ1
Jong Dames 1 (D3)
Uit
31-03-2019 17:45
Zandveld
Nr. 16152
Locatie: Gorlaeus Sportcomplex, LEIDEN - Veld 1
Jong Dames 1 (D3)
Hudito DJ3
Thuis
07-04-2019 12:45
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 16164
Scheidsrechters: HB
Victoria DJ2
Jong Dames 1 (D3)
Uit
14-04-2019
Nr. 16182
Locatie: Sportp. Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
Let op: Aangepast tenue
Jong Dames 1 (D3)
Klein Zwitserla DJ1
Thuis
05-05-2019 12:45
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 16203
Scheidsrechters: HB
HDS DJ2
Jong Dames 1 (D3)
Uit
12-05-2019
Nr. 16230
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
Jong Dames 1 (D3)
Leonidas DJ4
Thuis
19-05-2019 14:30
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 16242
Scheidsrechters: D1
Leiden DJ2
Jong Dames 1 (D3)
Uit
26-05-2019 16:00
Semiveld
Nr. 16257
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST - Veld 3

Poule stand (6e in poule 3e klasse Dames Jong Senioren Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland DJ1 (D4)129123318028
2.Zoetermeer DJ2117222615023
3.Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11)126513721023
4.Schoonhoven DJ1126332819021
5.Berkel-Rodenrijs DJ2124622220018
6.Noordwijk DJ1 (D3)124532118017
7.Victoria DJ2 (D11)126152627316
8.Thor DJ1 (O) D2115061914015
9.Hudito DJ3 (D9)12219122507
10.HDS DJ212201093306
11.Leonidas DJ4 (D23)12129103305

Spelers (6)

Trainingen

di
20:30
-
22:30
Veld 3 (Waterveld) (AB)
do
20:15
-
22:15
Veld 2 (Semi-waterveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 24 maart
14:30
Veteranen BHGC HC
Scheidsrechters: DJ1 (D3)
Veld 3 (Waterveld)
Zondag 7 april
11:00
Dames 2HDM D5
Scheidsrechters: DJ1 (D3)
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Zondag 5 mei
11:00
Dames 2Groen Geel D9
Scheidsrechters: DJ1 (D3)
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Zondag 19 mei
12:45
Veteranen APinoke HD
Scheidsrechters: DJ1 (D3)
Veld 3 (Waterveld)

Team resultaten

BerHDSHUDKleLeiLeoNooSchThoVicZoe
Berkel-Rodenrijs DJ22 - 10 - 32 - 21 - 10 - 0
HDS DJ20 - 31 - 01 - 41 - 32 - 31 - 30 - 3
HUDITO DJ30 - 21 - 65 - 01 - 11 - 0
Klein Zwitserland DJ15 - 01 - 03 - 20 - 41 - 06 - 4
Leiden DJ25 - 53 - 02 - 27 - 01 - 12 - 14 - 4
Leonidas DJ41 - 23 - 01 - 32 - 20 - 20 - 1
Noordwijk DJ11 - 13 - 11 - 11 - 53 - 02 - 2
Schoonhoven DJ11 - 13 - 12 - 41 - 03 - 12 - 4
Thor DJ14 - 12 - 04 - 05 - 10 - 2
Victoria DJ21 - 33 - 03 - 21 - 35 - 02 - 10 - 4
Zoetermeer DJ21 - 31 - 03 - 23 - 11 - 3