Dames 4

4e klasse Dames senioren reserve Poule D

1e in poule 4e klasse Dames senioren reserve Poule D

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 4e klasse Dames senioren reserve Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk D41212005312036
2.Catwijck D4128044227024
3.Hisalis D2127143325022
4.Alkemade D2125162829016
5.Leiden D12113263035011
6.Schiedam D1211137244106
7.Roomburg D10121110165704

Team nieuws

Gezocht door D4: gezellige medespeelsters

Dinsdag 13 september 2016

Dames 4 is een gezellig team met meiden waarvan de meeste altijd al hebben gehockeyd of die na jaren eruit te zijn geweest weer hockeyen. Door werk/kinderen en alle verplichtingen die we tegenwoordig hebben is het helaas niet voor iedereen mogelijk om altijd te komen trainen. Daarom zoeken we meiden die het leuk vinden om samen met ons hockey weer op te pakken. En die met ons mee willen trainen op woensdagavond om 20.15 uur.

Lees meer
Toon al het nieuws

Team resultaten

AlkCatHisLeiNooRooSch
Alkemade D21 - 22 - 32 - 30 - 40 - 16 - 0
Catwijck D42 - 31 - 46 - 31 - 46 - 45 - 2
Hisalis D22 - 31 - 62 - 21 - 26 - 22 - 1
Leiden D121 - 50 - 31 - 30 - 56 - 0
Noordwijk D46 - 03 - 25 - 12 - 16 - 13 - 1
Roomburg D101 - 20 - 40 - 63 - 90 - 62 - 2
Schiedam D124 - 42 - 40 - 24 - 44 - 74 - 2