Dames 4

4e klasse Dames senioren reserve Poule D

3e in poule 4e klasse Dames senioren reserve Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 13 januari
5
Catwijck D4
2
Schiedam D12
6
Catwijck D4
4
Roomburg D10
1
Hisalis D2
2
Noordwijk D4
2
Roomburg D10
2
Schiedam D12
1
Leiden D12
3
Hisalis D2
Zondag 6 januari
6
Hisalis D2
2
Roomburg D10
2
Hisalis D2
2
Leiden D12
6
Leiden D12
0
Roomburg D10

Schema

Schiedam D12
Dames 4
Uit
20-01-2019 13:30
Nr. 36524
Locatie: Hofstede, Sporthal De, MAASLAND - Veld 1. Zaalleiding: Schiedam
Dames 4
Roomburg D10
Thuis
20-01-2019 14:10
Nr. 36493
Locatie: Hofstede, Sporthal De, MAASLAND - Veld 1. Zaalleiding: Schiedam
Catwijck D4
Dames 4
Uit
27-01-2019 13:30
Nr. 35977
Locatie: Rijnsburgse Boys/ Middelmors, RIJNSBURG - veld1. Zaalleiding: Catwijck
Alkemade D2
Dames 4
Uit
27-01-2019 14:10
Nr. 36163
Locatie: Rijnsburgse Boys/ Middelmors, RIJNSBURG - veld1. Zaalleiding: Catwijck
Dames 4
Schiedam D12
Thuis
10-02-2019 15:30
Nr. 36494
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A. Zaalleiding: Noordwijk
Dames 4
Hisalis D2
Thuis
10-02-2019 16:50
Nr. 36495
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A. Zaalleiding: Noordwijk
Dames 4
Alkemade D2
Thuis
17-02-2019 15:00
Nr. 36491
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A. Zaalleiding: Noordwijk
Roomburg D10
Dames 4
Uit
17-02-2019 16:20
Nr. 36439
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A. Zaalleiding: Noordwijk

Poule stand (3e in poule 4e klasse Dames senioren reserve Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hisalis D263121611010
2.Catwijck D44301191209
3.Noordwijk D433007409
4.Alkemade D222009206
5.Leiden D125113131304
6.Schiedam D12401351501
7.Roomburg D10401382001

Team nieuws

Gezocht door D4: gezellige medespeelsters

Dinsdag 13 september 2016

Dames 4 is een gezellig team met meiden waarvan de meeste altijd al hebben gehockeyd of die na jaren eruit te zijn geweest weer hockeyen. Door werk/kinderen en alle verplichtingen die we tegenwoordig hebben is het helaas niet voor iedereen mogelijk om altijd te komen trainen. Daarom zoeken we meiden die het leuk vinden om samen met ons hockey weer op te pakken. En die met ons mee willen trainen op woensdagavond om 20.15 uur.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (6)

Team resultaten

AlkCatHisLeiNooRooSch
Alkemade D26 - 0
Catwijck D46 - 36 - 45 - 2
Hisalis D22 - 32 - 21 - 26 - 22 - 1
Leiden D121 - 36 - 0
Noordwijk D43 - 22 - 1
Roomburg D102 - 2
Schiedam D12