Heren 1

2e klasse Heren senioren Poule A

9e in poule 2e klasse Heren senioren Poule A
8e in poule Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 3 Poule Zuid-West
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 maart
3
Maarssen H1
1
Purmerend H1
6
Kikkers H1
3
AthenA H1
1
AMVJ H1
4
Alphen H1
1
Strawberries H1
2
FIT H1
0
Abcoude H1
1
Noordwijk H1
4
Haarlem H1
1
Westerpark H1
Zondag 10 maart
2
Noordwijk H1
4
Maarssen H1
5
AthenA H1
2
Haarlem H1
2
Westerpark H1
1
Abcoude H1
1
Purmerend H1
1
Strawberries H1
0
FIT H1
2
AMVJ H1
4
Alphen H1
1
Kikkers H1

Schema

Heren 1
Haarlem H1
Thuis
24-03-2019 14:45
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 8306
Westerpark H1
Heren 1
Uit
31-03-2019 14:45
Waterveld
Nr. 8332
Locatie: Sportpark Spieringhorn, AMSTERDAM - Veld 4
AthenA H1
Heren 1
Uit
07-04-2019
Nr. 8356
Locatie: Oost Watergraafsmeer, AMSTERDAM
Heren 1
Purmerend H1
Thuis
14-04-2019 14:45
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 8378
FIT H1
Heren 1
Uit
05-05-2019 14:45
Waterveld
Nr. 8400
Locatie: Sportp. 'Kadoelen', AMSTERDAM - Veld 1
Heren 1
Alphen H1
Thuis
12-05-2019 14:45
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 8426
Kikkers H1
Heren 1
Uit
19-05-2019 14:45
Waterveld
Nr. 8446
Locatie: Getsewoud-Noord, NIEUW-VENNEP - Veld 2
Heren 1
AMVJ H1
Thuis
26-05-2019 14:45
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 8470
Strawberries H1
Heren 1
Uit
02-06-2019
Nr. 8489
Locatie: sportp. Schoonenberg, DRIEHUIS

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen H11310124521031
2.AMVJ H1139135026028
3.Maarssen H1138233225026
4.Abcoude H1137244229023
5.Haarlem H1136253539020
6.Kikkers H1136072735018
7.FIT H1135353028018
8.Purmerend H1134543024017
9.Noordwijk H1134182936013
10.Westerpark H1133462532013
11.Strawberries H113238234709
12.AthenA H1131210204605
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Souburgh H111007303
2.Ypenburg H111004003
3.Dopie H111004203
4.HDS H111004203
5.Pelikaan H111003103
6.Feijenoord H111002103
7.Waddinxveen H110011200
8.Noordwijk H110012400
9.Westland H110012400
10.Hoeksche Waard H110011300
11.Capelle H110013700
12.Krimpen H110010400

Spelers (11)

Trainingen

di
20:30
-
22:30
HuisTerDuinveld (Veld 1) (ABCD)
Jord
do
20:15
-
22:15
HuisTerDuinveld (Veld 1) (AB)
Jord
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 14 april
11:00
Veterinnen AAlliance DA
Scheidsrechters: H1
Veld 3 (Waterveld)
Zondag 12 mei
11:00
Veteranen AHaarlem HA
Scheidsrechters: H1
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Zondag 26 mei
11:00
Veterinnen AHDM DB
Scheidsrechters: H1
HuisTerDuinveld (Veld 1)

Team resultaten

AbcAlpAMVAthFITHaaKikMaaNooPurStrWes
Abcoude H13 - 73 - 25 - 11 - 20 - 13 - 12 - 2
Alphen H14 - 14 - 01 - 44 - 13 - 11 - 2
AMVJ H11 - 43 - 26 - 04 - 04 - 26 - 2
AthenA H10 - 41 - 65 - 20 - 21 - 12 - 5
FIT H12 - 40 - 22 - 12 - 32 - 28 - 03 - 2
Haarlem H12 - 24 - 23 - 34 - 54 - 33 - 14 - 1
Kikkers H11 - 51 - 46 - 32 - 02 - 10 - 2
Maarssen H12 - 25 - 12 - 12 - 13 - 14 - 1
Noordwijk H14 - 54 - 21 - 24 - 32 - 40 - 13 - 3
Purmerend H12 - 24 - 43 - 05 - 06 - 23 - 21 - 1
Strawberries H12 - 82 - 33 - 91 - 21 - 14 - 4
Westerpark H12 - 13 - 41 - 22 - 20 - 41 - 22 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 3 Poule Zuid-West".