Heren 1

10e in poule Heren senioren 2e klasse A
14e in poule Heren Bekercompetitie Ronde 4 Silvercup - KO Noord-West
7e in poule Heren Bekercompetitie Ronde 3 Silvercup - KO Noord-West
Bekijk spelers en teambegeleiders

Schema

FIT H1
Heren 1
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 510061
Locatie: Sportp. 'Kadoelen', AMSTERDAM
Heren 1
Westerpark H1
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 510071
WFHC Hoorn H1
Heren 1
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 510074
Locatie: Sportcomplex De Roskam (Det de Beus), ZWAAG
Heren 1
Purmerend H1
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 510083
Weesp H1
Heren 1
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 510089
Locatie: Sportpark Vechtoever, WEESP
Heren 1
Abcoude H1
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 510095
Amstelveen H1
Heren 1
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 510099
Locatie: Startbaan (Amstelveen), AMSTELVEEN
Heren 1
Kikkers H1
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 510105
Heren 1
Maarssen H1
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 510111
Spandersbosch H1
Heren 1
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 510118
Locatie: Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch), HILVERSUM
Heren 1
Haarlem H1
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 510124

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spandersbosch H1119204513029
2.Abcoude H1115423421019
3.Westerpark H1115423524019
4.Hoorn (WFHC) H1115423632019
5.Purmerend H1114432221016
6.Amstelveen H1114252722014
7.FIT H1114161820013
8.Weesp H1113441821013
9.Kikkers H1113352140012
10.Noordwijk H1113262031011
11.Haarlem H111146203107
12.Maarssen H111146183807
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoorn (WFHC) H111008003
2.Haarlem H111006103
3.FIT H111004003
4.Abcoude H111004103
5.Westerpark H111003103
6.Spandersbosch H111003203
7.Alliance H111002103
8.Purmerend H110102202
9.Forescate H110102201
10.Amstelveen H110012300
11.AthenA H110011200
12.VVV H110011300
13.Hisalis H110011400
14.Noordwijk H110010400
15.Mijdrecht H110011600
16.Terriƫrs H110010800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westerpark H111004103
2.Purmerend H111004103
3.AthenA H111003003
4.Mijdrecht H111005303
5.Hisalis H111004203
6.Hoorn (WFHC) H111003103
7.Noordwijk H110103302
8.Nieuwkoop H110103301
9.Kraaien H110013500
10.Kikkers H110012400
11.Castricum H110011300
12.Nijkerk H110011400
13.Catwijck H110011400
14.Strawberries H110010300

Spelers (13)

Training

woensdag 20:00 - 22:30 en vrijdag 20:00 - 22:30

Team resultaten

WesteSpandFIT HWeespPurmeNoordMaarsKikkeHoornHaarlAmsteAbcou
Westerpark H13 - 33 - 21 - 35 - 16 - 12 - 2
Spandersbosch H12 - 02 - 19 - 14 - 25 - 05 - 1
FIT H12 - 04 - 11 - 23 - 41 - 22 - 1
Weesp H11 - 13 - 13 - 14 - 20 - 0
Purmerend H12 - 20 - 13 - 12 - 21 - 1
Noordwijk H10 - 51 - 13 - 04 - 42 - 0
Maarssen H10 - 32 - 23 - 24 - 41 - 13 - 4
Kikkers H12 - 21 - 52 - 11 - 80 - 4
Hoorn (WFHC) H14 - 35 - 26 - 24 - 42 - 23 - 0
Haarlem H13 - 31 - 51 - 22 - 41 - 23 - 3
Amstelveen H14 - 56 - 10 - 04 - 23 - 1
Abcoude H12 - 34 - 12 - 26 - 15 - 2
MijdrWesteSpandFIT HAthenHisalVVV HTerriPurmeNoordHoornHaarlForesAmsteAlliaAbcou
Mijdrecht H11 - 6
Westerpark H13 - 1
Spandersbosch H1
FIT H1
AthenA H11 - 2
Hisalis H11 - 4
VVV H1
Terriƫrs H1
Purmerend H12 - 2
Noordwijk H10 - 4
Hoorn (WFHC) H18 - 0
Haarlem H1
Forescate H1
Amstelveen H12 - 3
Alliance H1
Abcoude H1
MijdrWesteAthenHisalStrawPurmeNijkeNoordNieuwKraaiKikkeHoornCatwiCastr
Mijdrecht H15 - 3
Westerpark H1
AthenA H1
Hisalis H14 - 2
Strawberries H10 - 3
Purmerend H1
Nijkerk H11 - 4
Noordwijk H1
Nieuwkoop H13 - 3
Kraaien H1
Kikkers H1
Hoorn (WFHC) H1
Catwijck H11 - 4
Castricum H11 - 3