Heren 1

10e in poule Heren senioren 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 17 oktober
1
Kikkers H1
8
Amstelveen H1
3
Westerpark H1
2
FIT H1
3
Weesp H1
1
Maarssen H1
Zondag 10 oktober
3
Amstelveen H1
1
Abcoude H1
1
FIT H1
2
Kikkers H1
2
Maarssen H1
2
Purmerend H1
3
Haarlem H1
3
Westerpark H1
5
Spandersbosch H1
0
Hoorn (WFHC) H1
Zondag 3 oktober
1
FIT H1
2
Haarlem H1
0
Kikkers H1
4
Abcoude H1
6
Hoorn (WFHC) H1
2
Maarssen H1
0
Weesp H1
0
Amstelveen H1
3
Westerpark H1
3
Spandersbosch H1
Zondag 26 september
2
Abcoude H1
2
Weesp H1
6
Amstelveen H1
1
Purmerend H1
1
Haarlem H1
2
Kikkers H1
0
Maarssen H1
3
Westerpark H1
4
Noordwijk H1
4
Hoorn (WFHC) H1
2
Spandersbosch H1
0
FIT H1
Zondag 19 september
1
Haarlem H1
5
Spandersbosch H1
4
FIT H1
1
Maarssen H1
1
Purmerend H1
1
Abcoude H1
3
Hoorn (WFHC) H1
0
Amstelveen H1

Schema

Abcoude H1
Heren 1
Uit
17-10-2021 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 510026
Locatie: Sportp. 'Hollandse Kade', ABCOUDE
Heren 1
Amstelveen H1
Thuis
31-10-2021 14:45
Veld 2 (waterveld)
Nr. 510034
Scheidsrechters: Extern
Nieuwkoop H1
Heren 1
Uit
05-11-2021 20:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 578554
Locatie: Sportp. 'De Dulen', NIEUWKOOP
Kikkers H1
Heren 1
Uit
07-11-2021 14:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 510040
Locatie: Getsewoud-Noord, NIEUW-VENNEP
Maarssen H1
Heren 1
Uit
14-11-2021 14:45
Rabobankveld (1) (Waterveld)
Nr. 510046
Locatie: Sportpark Oostwaard, MAARSSEN
Heren 1
Spandersbosch H1
Thuis
21-11-2021 14:45
Veld 2 (waterveld)
Nr. 510053
Scheidsrechters: Extern
Haarlem H1
Heren 1
Uit
28-11-2021 14:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 510056
Locatie: Sportp. Vergierdeweg, HAARLEM
FIT H1
Heren 1
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 510061
Locatie: Sportp. 'Kadoelen', AMSTERDAM
Heren 1
Westerpark H1
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 510071
WFHC Hoorn H1
Heren 1
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 510074
Locatie: Sportcomplex De Roskam (Det de Beus), ZWAAG
Heren 1
Purmerend H1
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 510083
Weesp H1
Heren 1
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 510089
Locatie: Sportpark Vechtoever, WEESP
Heren 1
Abcoude H1
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 510095
Amstelveen H1
Heren 1
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 510099
Locatie: Startbaan (Amstelveen), AMSTELVEEN
Heren 1
Kikkers H1
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 510105
Heren 1
Maarssen H1
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 510111
Spandersbosch H1
Heren 1
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 510118
Locatie: Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch), HILVERSUM
Heren 1
Haarlem H1
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 510124

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spandersbosch H16420218014
2.Westerpark H164202213014
3.Abcoude H16321199011
4.Amstelveen H163122111010
5.Weesp H1623110909
6.Hoorn (WFHC) H16222171808
7.Kikkers H1621392007
8.Haarlem H16132101406
9.Purmerend H16132101506
10.Noordwijk H16123111905
11.FIT H1611491104
12.Maarssen H1602471902

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Heren Bekercompetitie Ronde 3 Silvercup - KO Noord-West".

Spelers (12)

Training

woensdag 20:00 - 22:30 en vrijdag 20:00 - 22:30

Fluit dienst

Zondag 31 oktober
11:00
H35ALeonidas H35A
Scheidsrechters: H1
Veld 2 (waterveld)
Zondag 14 november
11:00
D30AKlein Zwitserla D30B
Scheidsrechters: H1
Huis ter Duinveld (Veld 1)
Zondag 21 november
11:00
Dames 2Alphen D4
Scheidsrechters: H1
Veld 2 (waterveld)

Team resultaten

WesteSpandFIT HWeespPurmeNoordMaarsKikkeHoornHaarlAmsteAbcou
Westerpark H13 - 33 - 2
Spandersbosch H12 - 04 - 25 - 0
FIT H14 - 11 - 21 - 2
Weesp H13 - 10 - 0
Purmerend H11 - 1
Noordwijk H11 - 14 - 4
Maarssen H10 - 32 - 21 - 1
Kikkers H11 - 80 - 4
Hoorn (WFHC) H16 - 23 - 0
Haarlem H13 - 31 - 51 - 2
Amstelveen H14 - 56 - 13 - 1
Abcoude H12 - 25 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Heren Bekercompetitie Ronde 3 Silvercup - KO Noord-West".