Jong Heren

11e in poule Heren Jong Senioren herfstcompetitie Jong Senioren 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (11e in poule Heren Jong Senioren herfstcompetitie Jong Senioren 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijswijk HJ165104613016
2.Victoria HJ464202110014
3.Victoria HJ364022020012
4.DSHC HJ263122115010
5.Forescate HJ15311148010
6.Zoetermeer HJ163121213010
7.Leiden-Leidse Studs HJ36213111207
8.Hoeksche Waard HJ16213121707
9.Leonidas HJ26204142606
10.Westland HJ16114102404
11.Noordwijk HJ1-O6105222903
12.Leonidas HJ3501442001

Spelers (10)

Trainingen

vr
20:30
-
22:00
Veld 2 (waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

VictoRijswLeoniLeoniDSHC HoeksZoeteWestlVictoLeideForesNoord
Victoria HJ43 - 33 - 37 - 1
Rijswijk HJ110 - 312 - 16 - 1
Leonidas HJ30 - 5
Leonidas HJ23 - 71 - 2
DSHC HJ20 - 2
Hoeksche Waard HJ11 - 24 - 13 - 4
Zoetermeer HJ12 - 00 - 4
Westland HJ11 - 11 - 5
Victoria HJ37 - 03 - 11 - 4
Leiden-Leidse Studs HJ30 - 15 - 1
Forescate HJ13 - 50 - 0
Noordwijk HJ1-O