Jongens A1

1e klasse Jongens A regulier Poule B

5e in poule 1e klasse Jongens A regulier Poule B
2e in poule 2e klasse Jongens A voorcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
2
Gouda JA1
3
Ypenburg JA1
11
Hoeksche Waard JA1
1
Noordwijk JA1
12
Pijnacker JA1
0
Capelle JA1
3
Kieviten JA1
2
Dordrecht JA2
Zaterdag 9 maart
2
Ypenburg JA1
1
Hoeksche Waard JA1
0
Dordrecht JA2
6
Pijnacker JA1
1
Capelle JA1
7
Gouda JA1
1
Noordwijk JA1
1
Kieviten JA1

Schema

Ypenburg JA1
Jongens A1
Uit
23-03-2019 17:30
Waterveld
Nr. 19066
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE - Veld 1
Jongens A1
Gouda JA1
Thuis
30-03-2019 16:30
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 19143
Jongens A1
Dordrecht JA2
Thuis
06-04-2019 16:30
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 19155
Capelle JA1
Jongens A1
Uit
13-04-2019
Nr. 19205
Locatie: Sportp. 'Schenkel', CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Jongens A1
Pijnacker JA1
Thuis
11-05-2019 16:30
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 19248
Kieviten JA1
Jongens A1
Uit
18-05-2019
Nr. 30839
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR
Jongens A1
Hoeksche Waard JA1
Thuis
25-05-2019 16:30
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 19340

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker JA176104710019
2.Ypenburg JA17520279017
3.Hoeksche Waard JA174033216012
4.Gouda JA174032814012
5.Noordwijk JA1722382408
6.Kieviten JA17214153807
7.Dordrecht JA27205112006
8.Capelle JA1700734000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westland JA15500115015
2.Noordwijk JA1530221709
3.IJssel JA1521216707
4.hdm JA3512291405
5.HGC JA3511341104
6.Alecto JA2510482503

Spelers (6)

Trainingen

di
19:00
-
20:15
HuisTerDuinveld (Veld 1) (AB)
Feico
vr
19:45
-
21:00
HuisTerDuinveld (Veld 1) (CD)
Lex
Volledig schema

Team resultaten

CapDorGouHoeKieNooPijYpe
Capelle JA10 - 51 - 72 - 30 - 6
Dordrecht JA21 - 31 - 20 - 6
Gouda JA11 - 23 - 02 - 3
Hoeksche Waard JA15 - 01 - 29 - 411 - 1
Kieviten JA13 - 21 - 102 - 81 - 6
Noordwijk JA12 - 01 - 12 - 2
Pijnacker JA112 - 06 - 36 - 26 - 0
Ypenburg JA15 - 02 - 13 - 3
AlehdmHGCIJsNooWes
Alecto JA24 - 61 - 2
hdm JA30 - 01 - 1
HGC JA30 - 23 - 21 - 2
IJssel JA18 - 15 - 01 - 3
Noordwijk JA19 - 06 - 1
Westland JA13 - 12 - 12 - 1