Jongens A2

4e klasse Jongens A regulier Poule A

5e in poule 4e klasse Jongens A regulier Poule A
6e in poule 3e klasse Jongens A voorcompetitie Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
5
Catwijck JA1
0
Leiden JA4
6
Nieuwkoop JA1
2
Klein Zwitserland JA5
4
Alkemade JA1
5
HGC JA2
Zaterdag 9 maart
3
Klein Zwitserland JA5
1
Catwijck JA1
0
Leiden JA4
8
Alkemade JA1
HGC JA2
Noordwijk JA2

Schema

Jongens A2
Alkemade JA1
Thuis
23-03-2019 16:45
Veld 2 (Semi-waterveld)
Nr. 19098
Klein Zwitserla JA5
Jongens A2
Uit
30-03-2019 17:30
Waterveld
Nr. 19144
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE - Veld 1
Jongens A2
Catwijck JA1
Thuis
06-04-2019 16:30
Veld 2 (Semi-waterveld)
Nr. 19179
Leiden JA4
Jongens A2
Uit
13-04-2019
Nr. 19215
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST
HGC JA2
Jongens A2
Uit
20-04-2019 12:15
Waterveld
Nr. 62382
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR - ABN AMRO
Let op: Aangepast tenue
Jongens A2
Nieuwkoop JA1
Thuis
11-05-2019 14:15
Veld 2 (Semi-waterveld)
Nr. 19262
Jongens A2
HGC JA2
Thuis
18-05-2019 17:30
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 19302

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nieuwkoop JA165103010016
2.Catwijck JA164021610012
3.HGC JA253112116010
4.Alkemade JA16213231807
5.Noordwijk JA25212131107
6.Klein Zwitserland JA56105132403
7.Leiden JA4610563303
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Waddinxveen JA15320161011
2.Berkel-Rodenrijs JA35302101109
3.Derby JA2522111608
4.Victoria JA3520341106
5.hdm JA551226705
6.Noordwijk JA2510461703

Spelers (2)

Trainingen

ma
19:30
-
20:45
Veld 3 (Waterveld) (CD)
Lex
wo
19:00
-
20:15
HuisTerDuinveld (Veld 1) (CD)
Feico
Volledig schema

Team resultaten

AlkCatHGCKleLeiNieNoo
Alkemade JA14 - 57 - 42 - 51 - 1
Catwijck JA13 - 15 - 03 - 1
HGC JA22 - 46 - 2
Klein Zwitserland JA53 - 12 - 4
Leiden JA40 - 82 - 01 - 8
Nieuwkoop JA13 - 04 - 46 - 24 - 1
Noordwijk JA24 - 26 - 1
BerDerhdmNooVicWad
Berkel-Rodenrijs JA34 - 33 - 1
Derby JA23 - 15 - 01 - 1
hdm JA52 - 20 - 0
Noordwijk JA20 - 15 - 1
Victoria JA30 - 22 - 01 - 0
Waddinxveen JA14 - 07 - 04 - 0