Jongens B1

6e in poule Jongens B najaarscompetitie 1e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule Jongens B najaarscompetitie 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto JB15500345015
2.Alphen JB153111512010
3.Klein Zwitserland JB253111010010
4.Forescate JB15203201606
5.Cartouche JB3510472203
6.Noordwijk JB1500542500

Spelers (13)

Team resultaten

NoordKleinForesCartoAlpheAlect
Noordwijk JB11 - 20 - 32 - 4
Klein Zwitserland JB23 - 23 - 0
Forescate JB19 - 05 - 1
Cartouche JB32 - 71 - 7
Alphen JB11 - 13 - 20 - 5
Alecto JB17 - 16 - 19 - 2