Jongens B2

3e klasse Jongens B regulier Poule B

3e in poule 3e klasse Jongens B regulier Poule B
2e in poule 3e klasse Jongens B voorcompetitie Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
0
Ring Pass Delft JB3
2
Alecto JB2
0
Noordwijk JB2
1
Voorhout JB1
4
Forescate JB2
4
Ypenburg JB3
Zaterdag 9 maart
0
Alecto JB2
3
Noordwijk JB2
1
HGC JB3
5
Forescate JB2
0
Ypenburg JB3
7
Ring Pass Delft JB3

Schema

Jongens B2
HGC JB3
Thuis
23-03-2019 12:30
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 19727
Scheidsrechters: Willem Devilee, Saar Verdoorn
Ypenburg JB3
Jongens B2
Uit
30-03-2019 15:45
Zandveld
Nr. 19772
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 'S-GRAVENHAGE - Veld 3
Jongens B2
Forescate JB2
Thuis
06-04-2019 15:00
Veld 2 (Semi-waterveld)
Nr. 19842
Ring Pass JB3
Jongens B2
Uit
11-05-2019 16:00
Zandveld
Nr. 19958
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT - Rabo veld
Jongens B2
Alecto JB2
Thuis
18-05-2019 13:30
Veld 2 (Semi-waterveld)
Nr. 19982
Voorhout JB1
Jongens B2
Uit
25-05-2019 15:45
Zandveld
Nr. 20043
Locatie: Sportp. Elsgeest, VOORHOUT - veld 2

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto JB26501306015
2.Ring Pass Delft JB364112211013
3.Noordwijk JB263121711010
4.Voorhout JB16303101609
5.Forescate JB26213202207
6.HGC JB36114112504
7.Ypenburg JB36024102902
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen JB254011713012
2.Noordwijk JB25311177010
3.Capelle JB1522112808
4.Klein Zwitserland JB45212151307
5.hdm JB6520382106
6.Tempo '34 JB15005111800

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (2)

Trainingen

ma
19:00
-
20:15
Veld 2 (Semi-waterveld) (CD)
Lodewijk
wo
19:00
-
20:15
HuisTerDuinveld (Veld 1) (AB)
Wouter
Volledig schema

Team resultaten

AleForHGCNooRinVooYpe
Alecto JB26 - 29 - 00 - 3
Forescate JB21 - 34 - 74 - 14 - 4
HGC JB31 - 54 - 12 - 5
Noordwijk JB24 - 40 - 16 - 1
Ring Pass Delft JB30 - 22 - 12 - 0
Voorhout JB10 - 73 - 1
Ypenburg JB31 - 63 - 30 - 7
AlpCaphdmKleNooTem
Alphen JB25 - 43 - 1
Capelle JB15 - 02 - 2
hdm JB61 - 42 - 03 - 2
Klein Zwitserland JB45 - 23 - 2
Noordwijk JB21 - 110 - 02 - 1
Tempo '34 JB12 - 53 - 42 - 3