Jongens C1

1e in poule Jongens C 1e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 26 januari
9
HCRB JC1
2
Hisalis JC1
2
Rijswijk JC1
0
Hisalis JC1
2
HCRB JC1
3
Rijswijk JC1
Zaterdag 25 januari
3
Zoetermeer JC2
4
Noordwijk JC1
3
Noordwijk JC1
3
Wateringse veld JC1
3
Zoetermeer JC2
5
Wateringse veld JC1
Zondag 19 januari
3
Hisalis JC1
4
HCRB JC1
7
Noordwijk JC1
1
Hisalis JC1
Zondag 12 januari
3
Wateringse veld JC1
3
Hisalis JC1
5
Noordwijk JC1
1
Zoetermeer JC2
0
Zoetermeer JC2
12
Rijswijk JC1
4
Gouda JC1
5
Hisalis JC1
2
Wateringse veld JC1
4
Gouda JC1
2
Noordwijk JC1
1
Rijswijk JC1

Schema

Hisalis JC1
Jongens C1
Uit
09-02-2020 12:15
veld1
Nr. 367207
Locatie: Lisse FC/Ter Specke hal, LISSE - veld1 Zaalleiding: Hisalis
Wateringse veld JC1
Jongens C1
Uit
09-02-2020 12:55
veld1
Nr. 367206
Locatie: Lisse FC/Ter Specke hal, LISSE - veld1 Zaalleiding: Hisalis

Poule stand (1e in poule Jongens C 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk JC197113725022
2.Rijswijk JC186115215019
3.HCRB JC175023015015
4.Wateringse veld JC16222172008
5.Hisalis JC18215204207
6.Gouda JC16114151904
7.Zoetermeer JC28008124700

Spelers (14)

Team resultaten

HCRB WaterNoordHisalZoeteGoudaRijsw
HCRB JC12 - 49 - 22 - 3
Wateringse veld JC13 - 33 - 02 - 4
Noordwijk JC13 - 37 - 15 - 13 - 12 - 1
Hisalis JC13 - 42 - 10
Zoetermeer JC23 - 53 - 43 - 40 - 12
Gouda JC11 - 22 - 44 - 5
Rijswijk JC111 - 52 - 010 - 13 - 3