Jongens C2

5e in poule Jongens C najaarscompetitie 4e klasse C
5e in poule Jongens C voorcompetitie 3e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 7 december
3
Rijswijk JC3
4
Zoetermeer JC3
Zaterdag 30 november
2
Berkel-Rodenrijs JC4
0
Roomburg JC3
0
Wateringse veld JC2
1
Noordwijk JC2
Zondag 24 november
3
Roomburg JC3
4
Wateringse veld JC2
Zaterdag 23 november
0
Noordwijk JC2
3
Rijswijk JC3
3
Zoetermeer JC3
5
Berkel-Rodenrijs JC4

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs JC45500243015
2.Zoetermeer JC353111815010
3.Roomburg JC35203131206
4.Wateringse veld JC2520381806
5.Noordwijk JC2511341504
6.Rijswijk JC3510481203
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Krimpen JC14400302012
2.Gouda JC2430124609
3.HGC JC4411281504
4.Souburgh JC1402272502
5.Noordwijk JC2401332401

Spelers (14)

Team resultaten

BerkeWaterNoordZoeteRijswRoomb
Berkel-Rodenrijs JC410 - 02 - 0
Wateringse veld JC20 - 12 - 32 - 1
Noordwijk JC20 - 30 - 4
Zoetermeer JC33 - 53 - 3
Rijswijk JC33 - 41 - 4
Roomburg JC33 - 42 - 5
NoordSoubuKrimpHGC JGouda
Noordwijk JC22 - 20 - 7
Souburgh JC10 - 9
Krimpen JC111 - 26 - 0
HGC JC43 - 30 - 5
Gouda JC210 - 00 - 6