Jongens D1

2e in poule Jongens D 1e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 12 januari
0
Kieviten JD1
5
Leiden JD2
0
Ypenburg JD2
10
Leiden JD2
7
Derby JD1
0
Pijnacker JD1
4
Kieviten JD1
0
Ypenburg JD2
3
Victoria JD3
3
Derby JD1
Zondag 5 januari
1
Derby JD1
4
Noordwijk JD1
10
Kieviten JD1
1
Victoria JD3
2
Ypenburg JD2
10
Kieviten JD1
3
Victoria JD3
2
Ypenburg JD2

Schema

Jongens D1
Leiden JD2
Thuis
02-02-2020 09:30
Nr. 370148
Locatie: Leiden/ Longisland Yachts Dome, OEGSTGEEST - veld 2 Zaalleiding: Leiden
Victoria JD3
Jongens D1
Uit
02-02-2020 10:10
veld 2
Nr. 370151
Locatie: Leiden/ Longisland Yachts Dome, OEGSTGEEST - veld 2 Zaalleiding: Leiden
Let op: Aangepast tenue
Jongens D1
Victoria JD3
Thuis
09-02-2020 09:30
Nr. 370156
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Ypenburg JD2
Victoria JD3
Thuis
09-02-2020 10:10
Nr. 370159
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Jongens D1
Ypenburg JD2
Thuis
09-02-2020 10:50
Nr. 370155
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Jongens D1
Kieviten JD1
Thuis
16-02-2020 11:30
Nr. 370162
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Kieviten JD1
Derby JD1
Thuis
16-02-2020 12:10
Nr. 370161
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Jongens D1
Derby JD1
Thuis
16-02-2020 12:50
Nr. 370164
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk

Poule stand (2e in poule Jongens D 1e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten JD185123811016
2.Noordwijk JD165012310015
3.Derby JD184312814015
4.Leiden JD264113314013
5.Victoria JD3612382805
6.Pijnacker JD1611442304
7.Ypenburg JD2800884200

Spelers (14)

Team resultaten

YpenbDerbyPijnaNoordKieviLeideVicto
Ypenburg JD21 - 21 - 42 - 100 - 10
Derby JD15 - 07 - 01 - 41 - 13 - 34 - 0
Pijnacker JD1
Noordwijk JD14 - 0
Kieviten JD14 - 00 - 10 - 510 - 1
Leiden JD24 - 2
Victoria JD33 - 23 - 30 - 8