Jongens D2

5e in poule Jongens D 4e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 12 januari
4
Hisalis JD2
6
Roomburg JD4
2
Klein Zwitserland JD6
2
Roomburg JD4
1
Hisalis JD2
4
Klein Zwitserland JD6
5
Nieuwkoop JD1
0
Noordwijk JD2
1
Leiden JD5
0
Noordwijk JD2
5
Nieuwkoop JD1
4
Leiden JD5

Schema

Roomburg JD4
Jongens D2
Uit
19-01-2020 09:30
Veld 1
Nr. 367228
Locatie: Zijl, Sporthal De, LEIDEN - Veld 1 Zaalleiding: Roomburg
Jongens D2
Nieuwkoop JD1
Thuis
19-01-2020 10:10
Nr. 367225
Locatie: Zijl, Sporthal De, LEIDEN - Veld 1 Zaalleiding: Roomburg
Kieviten JD3
Jongens D2
Uit
26-01-2020 11:30
hal B
Nr. 367232
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Hisalis JD2
Kieviten JD3
Thuis
26-01-2020 12:10
Nr. 367230
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Hisalis JD2
Jongens D2
Uit
26-01-2020 12:50
hal B
Nr. 367229
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Jongens D2
Roomburg JD4
Thuis
02-02-2020 13:30
Nr. 367238
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Roomburg
Jongens D2
Hisalis JD2
Thuis
02-02-2020 14:10
Nr. 367239
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Roomburg
Jongens D2
Klein Zwitserla JD6
Thuis
09-02-2020 09:30
Nr. 367248
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Klein Zwitserla JD6
Kieviten JD3
Thuis
09-02-2020 10:10
Nr. 367245
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Jongens D2
Kieviten JD3
Thuis
09-02-2020 10:50
Nr. 367242
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk

Poule stand (5e in poule Jongens D 4e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nieuwkoop JD143101910010
2.Leiden JD5430111709
3.Roomburg JD44121141505
4.Klein Zwitserland JD6411261204
5.Noordwijk JD24103101103
6.Kieviten JD320204402
7.Hisalis JD2200251000

Spelers (15)

Team resultaten

KieviNieuwHisalRoombNoordLeideKlein
Kieviten JD3
Nieuwkoop JD12 - 27 - 45 - 05 - 4
Hisalis JD24 - 61 - 4
Roomburg JD42 - 2
Noordwijk JD2
Leiden JD51 - 0
Klein Zwitserland JD62 - 2