Meisjes A1

6e in poule Meisjes A Topklasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 15 januari
HGC MA1
Noordwijk MA1
Rotterdam MA1
HDM MA1
Klein Zwitserland MA1
Victoria MA1
Victoria MA1
Rotterdam MA1
Klein Zwitserland MA1
Noordwijk MA1
HDM MA1
HGC MA1

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule Meisjes A Topklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM MA14400274012
2.Rotterdam MA14310167010
3.Klein Zwitserland MA14202121906
4.Victoria MA1403171003
5.HGC MA1401381601
6.Noordwijk MA14013122601

Spelers (10)

Team resultaten

NoordKleinVictoRotteHGC MHDM M
Noordwijk MA14 - 53 - 33 - 12
Klein Zwitserland MA1 - - 1 - 5
Victoria MA1 - 2 - 2
Rotterdam MA16 - 22 - 23 - 2 -
HGC MA1 - 4 - 50 - 6
HDM MA16 - 13 - 0 -