Meisjes A2

3e klasse Meisjes A regulier Poule C

5e in poule 3e klasse Meisjes A regulier Poule C
5e in poule 3e klasse Meisjes A voorcompetitie Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
2
HDS MA2
3
Noordwijk MA2
2
Leiden MA3
1
hdm MA3
1
Roomburg MA2
1
Klein Zwitserland MA3
5
Alecto MA3
1
Rotterdam MA4
Zaterdag 9 maart
1
Noordwijk MA2
1
Roomburg MA2
3
Klein Zwitserland MA3
4
Leiden MA3
2
hdm MA3
2
Alecto MA3
2
Rotterdam MA4
2
HDS MA2

Schema

Meisjes A2
Klein Zwitserla MA3
Thuis
23-03-2019 15:15
Veld 2 (Semi-waterveld)
Nr. 21368
Scheidsrechters: Claas-Willem van Diermen, Josette Beuk
HDM MA3
Meisjes A2
Uit
30-03-2019 14:15
Waterveld
Nr. 21495
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 'S-GRAVENHAGE - hdm Youth Academy veld
Meisjes A2
Rotterdam MA4
Thuis
06-04-2019 15:30
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 21573
Alecto MA3
Meisjes A2
Uit
13-04-2019 11:15
Semiveld
Nr. 21646
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP - Veld 2
Let op: Aangepast tenue
Meisjes A2
Leiden MA3
Thuis
11-05-2019
Nr. 21777
Roomburg MA2
Meisjes A2
Uit
18-05-2019
Nr. 21846
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN
Meisjes A2
HDS MA2
Thuis
25-05-2019 16:30
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 21982

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg MA27430185015
2.Leiden MA374031812012
3.Klein Zwitserland MA374121611310
4.hdm MA37232161109
5.Noordwijk MA27232131809
6.Alecto MA37223111808
7.HDS MA27214111807
8.Rotterdam MA4711591904
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MA25401198012
2.Rapid MA25311309010
3.Leiden MA35302191109
4.Ypenburg MA35212111807
5.Noordwijk MA25203131306
6.Rijswijk MA2500543700

Spelers (3)

Trainingen

di
19:00
-
20:15
Veld 2 (Semi-waterveld) (CD)
Martijn
do
18:45
-
20:00
Veld 3 (Waterveld) (AB)
Fabienne
Volledig schema

Team resultaten

AlehdmHDSKleLeiNooRooRot
Alecto MA30 - 51 - 00 - 35 - 1
hdm MA32 - 21 - 22 - 2
HDS MA20 - 51 - 32 - 3
Klein Zwitserland MA33 - 44 - 23 - 1
Leiden MA34 - 02 - 10 - 16 - 0
Noordwijk MA23 - 32 - 21 - 1
Roomburg MA25 - 01 - 13 - 13 - 0
Rotterdam MA41 - 32 - 24 - 10 - 2
BerLeiNooRapRijYpe
Berkel-Rodenrijs MA23 - 28 - 1
Leiden MA33 - 12 - 43 - 0
Noordwijk MA21 - 31 - 6
Rapid MA26 - 112 - 0
Rijswijk MA21 - 40 - 100 - 7
Ypenburg MA32 - 04 - 44 - 3