Meisjes A2

3e klasse Meisjes A regulier Poule C

3e in poule 3e klasse Meisjes A regulier Poule C
5e in poule 3e klasse Meisjes A voorcompetitie Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg MA214950468032
2.Leiden MA3149143117028
3.Noordwijk MA2147433425025
4.Klein Zwitserland MA3148153132322
5.Alecto MA3145271930017
6.HDS MA2144191732013
7.Rotterdam MA41431101634010
8.hdm MA314239223809
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MA25401198012
2.Rapid MA25311309010
3.Leiden MA35302191109
4.Ypenburg MA35212111807
5.Noordwijk MA25203131306
6.Rijswijk MA2500543700

Spelers (3)

Team resultaten

AlehdmHDSKleLeiNooRooRot
Alecto MA33 - 00 - 51 - 00 - 22 - 10 - 35 - 1
hdm MA32 - 21 - 31 - 20 - 21 - 42 - 22 - 3
HDS MA22 - 00 - 51 - 31 - 22 - 30 - 20 - 2
Klein Zwitserland MA33 - 16 - 14 - 03 - 44 - 21 - 123 - 1
Leiden MA34 - 02 - 10 - 13 - 06 - 00 - 03 - 0
Noordwijk MA23 - 32 - 23 - 04 - 04 - 11 - 14 - 2
Roomburg MA24 - 06 - 15 - 01 - 13 - 11 - 13 - 0
Rotterdam MA40 - 21 - 32 - 20 - 14 - 10 - 20 - 3
BerLeiNooRapRijYpe
Berkel-Rodenrijs MA23 - 28 - 1
Leiden MA33 - 12 - 43 - 0
Noordwijk MA21 - 31 - 6
Rapid MA26 - 112 - 0
Rijswijk MA21 - 40 - 100 - 7
Ypenburg MA32 - 04 - 44 - 3