Meisjes A2

3e klasse Meisjes A regulier Poule C

6e in poule 3e klasse Meisjes A regulier Poule C
5e in poule 3e klasse Meisjes A voorcompetitie Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Schema

Meisjes A2
Roomburg MA2
Thuis
09-03-2019
Nr. 21254
HDS MA2
Meisjes A2
Uit
16-03-2019
Nr. 21341
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
Meisjes A2
Klein Zwitserla MA3
Thuis
23-03-2019
Nr. 21368
HDM MA3
Meisjes A2
Uit
30-03-2019
Nr. 21495
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 'S-GRAVENHAGE
Meisjes A2
Rotterdam MA4
Thuis
06-04-2019
Nr. 21573
Alecto MA3
Meisjes A2
Uit
13-04-2019
Nr. 21646
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
Let op: Aangepast tenue
Meisjes A2
Leiden MA3
Thuis
11-05-2019
Nr. 21777
Roomburg MA2
Meisjes A2
Uit
18-05-2019
Nr. 21846
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN
Meisjes A2
HDS MA2
Thuis
25-05-2019
Nr. 21982

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg MA25410163013
2.Klein Zwitserland MA3540112639
3.hdm MA3522113708
4.Leiden MA3520312806
5.HDS MA2520371306
6.Noordwijk MA2512291505
7.Alecto MA3511341504
8.Rotterdam MA4510461203
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MA25401198012
2.Rapid MA25311309010
3.Leiden MA35302191109
4.Ypenburg MA35212111807
5.Noordwijk MA25203131306
6.Rijswijk MA2500543700

Spelers (3)

Team resultaten

AlehdmHDSKleLeiNooRooRot
Alecto MA30 - 51 - 00 - 3
hdm MA31 - 22 - 2
HDS MA20 - 51 - 3
Klein Zwitserland MA34 - 23 - 1
Leiden MA34 - 00 - 16 - 0
Noordwijk MA23 - 32 - 2
Roomburg MA25 - 03 - 13 - 0
Rotterdam MA41 - 34 - 10 - 2
BerLeiNooRapRijYpe
Berkel-Rodenrijs MA23 - 28 - 1
Leiden MA33 - 12 - 43 - 0
Noordwijk MA21 - 31 - 6
Rapid MA26 - 112 - 0
Rijswijk MA21 - 40 - 100 - 7
Ypenburg MA32 - 04 - 44 - 3