Meisjes A2

4e in poule Meisjes A regulier 3e klasse D
4e in poule Meisjes A voorcompetitie 3e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 30 november
4
Tempo '34 MA1
1
Capelle MA2
2
Gouda MA2
1
Victoria MA3
Zaterdag 23 november
1
Victoria MA3
2
Alphen MA2
0
Berkel-Rodenrijs MA3
1
Tempo '34 MA1
0
Capelle MA2
2
Klein Zwitserland MA4
Zaterdag 16 november
3
Tempo '34 MA1
1
Gouda MA2
3
Alphen MA2
1
Capelle MA2

Schema

Capelle MA2
Meisjes A2
Uit
07-03-2020
Nr. 300715
Meisjes A2
Alphen MA2
Thuis
14-03-2020
Nr. 300717
Meisjes A2
Klein Zwitserla MA4
Thuis
21-03-2020
Nr. 300722
Tempo '34 MA1
Meisjes A2
Uit
28-03-2020
Nr. 300727
Victoria MA3
Meisjes A2
Uit
04-04-2020
Nr. 300731
Let op: Aangepast tenue
Meisjes A2
Gouda MA2
Thuis
18-04-2020
Nr. 300734
Berkel Rodenrij MA3
Meisjes A2
Uit
09-05-2020
Nr. 308555
Meisjes A2
Capelle MA2
Thuis
16-05-2020
Nr. 308559
Alphen MA2
Meisjes A2
Uit
06-06-2020
Nr. 308562

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen MA25500145015
2.Tempo '34 MA15401126012
3.Klein Zwitserland MA45311117010
4.Noordwijk MA2523011809
5.Victoria MA3511310904
6.Berkel-Rodenrijs MA3511361004
7.Gouda MA2510481403
8.Capelle MA2500541700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HGC MA35500214015
2.HUDITO MA25401237012
3.Souburgh MA15203171606
4.Noordwijk MA25203101306
5.Cartouche MA3520392306
6.Leonidas MA4500582500

Spelers (13)

Team resultaten

BerkeCapelVictoTempoNoordKleinGoudaAlphe
Berkel-Rodenrijs MA30 - 10 - 3
Capelle MA21 - 30 - 2
Victoria MA35 - 11 - 2
Tempo '34 MA14 - 13 - 23 - 1
Noordwijk MA2
Klein Zwitserland MA4
Gouda MA22 - 11 - 3
Alphen MA23 - 13 - 2
LeoniSoubuNoordHUDITHGC MCarto
Leonidas MA43 - 41 - 42 - 6
Souburgh MA13 - 49 - 2
Noordwijk MA2
HUDITO MA28 - 05 - 0
HGC MA35 - 03 - 2
Cartouche MA33 - 20 - 4