Meisjes A2

7e in poule Meisjes A regulier 1e klasse A
1e in poule Meisjes A voorcompetitie 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Schema

Meisjes A2
Forescate MA1
Thuis
12-03-2022 00:00
Nr. 590970
HDM MA2
Meisjes A2
Uit
19-03-2022 00:00
Nr. 590976
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 'S-GRAVENHAGE
Catwijck MA1
Meisjes A2
Uit
26-03-2022 00:00
Nr. 590977
Locatie: sportpark 'De Krom', KATWIJK
Meisjes A2
HGC MA2
Thuis
02-04-2022 00:00
Nr. 590983
Rijswijk MA1
Meisjes A2
Uit
09-04-2022 00:00
Nr. 590987
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, RIJSWIJK ZH
Meisjes A2
Roomburg MA1
Thuis
23-04-2022 00:00
Nr. 590991
Klein Zwitserla MA2
Meisjes A2
Uit
14-05-2022 00:00
Nr. 590995
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
Forescate MA1
Meisjes A2
Uit
21-05-2022 00:00
Nr. 590998
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
Let op: Aangepast tenue
Meisjes A2
HDM MA2
Thuis
28-05-2022 00:00
Nr. 591002

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg MA15500226015
2.Rijswijk MA153111512010
3.Forescate MA15302111009
4.HGC MA2530281109
5.HDM MA25212121207
6.Catwijck MA1520310906
7.Noordwijk MA2510492103
8.Klein Zwitserland MA250053900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MA25500227015
2.Nieuwkoop MA15311139010
3.Voorhout MA15302151209
4.Leiden MA35203121606
5.Alkemade MA15113131704
6.Roomburg MA2500551900

Spelers (14)

Team resultaten

HDM MRijswRoombNoordKleinHGC MForesCatwi
HDM MA23 - 43 - 11 - 4
Rijswijk MA13 - 31 - 0
Roomburg MA16 - 26 - 0
Noordwijk MA2 - 4 - 31 - 5
Klein Zwitserland MA20 - 20 - 1
HGC MA22 - 14 - 30 - 4
Forescate MA11 - 41 - 0
Catwijck MA10 - 20 - 41 - 2
VoorhRoombNoordNieuwLeideAlkem
Voorhout MA15 - 02 - 41 - 4
Roomburg MA22 - 51 - 2
Noordwijk MA25 - 15 - 13 - 1
Nieuwkoop MA14 - 02 - 1
Leiden MA32 - 36 - 5
Alkemade MA12 - 43 - 22 - 2