Meisjes A3

4e klasse Meisjes A regulier Poule D

4e in poule 4e klasse Meisjes A regulier Poule D
5e in poule 4e klasse Meisjes A voorcompetitie Poule F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 maart
Roomburg MA3
Voorhout MA3
Zaterdag 16 maart
2
Pijnacker MA3
1
Ommoord MA2
2
Zoetermeer MA5
1
Catwijck MA2
2
Noordwijk MA3
1
Kieviten MA2
Zaterdag 9 maart
Ommoord MA2
Roomburg MA3
3
Voorhout MA3
3
Zoetermeer MA5
2
Catwijck MA2
1
Noordwijk MA3
0
Kieviten MA2
5
Pijnacker MA3

Schema

Pijnacker MA3
Meisjes A3
Uit
23-03-2019 13:15
Zandveld
Nr. 21425
Locatie: Sportp. 'De Groene Wijdte', PIJNACKER - Ruseler Veld
Meisjes A3
Zoetermeer MA5
Thuis
30-03-2019 16:30
Veld 2 (Semi-waterveld)
Nr. 21451
Roomburg MA3
Meisjes A3
Uit
06-04-2019 16:15
Zandveld
Nr. 21595
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN - Veld 2
Meisjes A3
Ommoord MA2
Thuis
13-04-2019 16:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 21633
Voorhout MA3
Meisjes A3
Uit
11-05-2019 15:45
Waterveld
Nr. 21746
Locatie: Sportp. Elsgeest, VOORHOUT - veld 1
Meisjes A3
Catwijck MA2
Thuis
18-05-2019 16:30
Veld 2 (Semi-waterveld)
Nr. 21815
Kieviten MA2
Meisjes A3
Uit
25-05-2019
Nr. 21913
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer MA57511209016
2.Catwijck MA27502238015
3.Pijnacker MA37403159012
4.Noordwijk MA373221013011
5.Ommoord MA26222121008
6.Roomburg MA35212111107
7.Kieviten MA2711562604
8.Voorhout MA3601571801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Derby MA25500371015
2.IJssel MA25401234012
3.Dordrecht MA4521271107
4.Roomburg MA35122111705
5.Noordwijk MA3511341504
6.Pollux MA2500523600

Spelers (2)

Trainingen

ma
20:30
-
21:45
HuisTerDuinveld (Veld 1) (AB)
Dani
do
18:45
-
20:00
Veld 2 (Semi-waterveld) (AB)
Dani
Volledig schema

Team resultaten

CatKieNooOmmPijRooVooZoe
Catwijck MA22 - 17 - 03 - 1
Kieviten MA20 - 62 - 20 - 50 - 3
Noordwijk MA32 - 13 - 03 - 31 - 0
Ommoord MA21 - 30 - 0
Pijnacker MA33 - 12 - 14 - 1
Roomburg MA37 - 01 - 00 - 1
Voorhout MA31 - 31 - 43 - 3
Zoetermeer MA52 - 17 - 02 - 42 - 1
DerDorIJsNooPolRoo
Derby MA25 - 014 - 0
Dordrecht MA41 - 80 - 14 - 1
IJssel MA20 - 37 - 0
Noordwijk MA30 - 12 - 2
Pollux MA21 - 80 - 20 - 8
Roomburg MA30 - 71 - 10 - 7