Meisjes A4

8e in poule Meisjes A regulier 5e klasse D
2e in poule Meisjes A voorcompetitie 5e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
6
Noordwijk MA4
1
Roomburg MA5
4
Pijnacker MA5
0
HGC MA4
1
Kieviten MA3
2
Zoetermeer MA6
3
Leiden MA7
3
Forescate MA5
Zaterdag 20 november
2
Roomburg MA5
1
Forescate MA5
4
HGC MA4
1
Kieviten MA3
2
Zoetermeer MA6
1
Leiden MA7
0
Noordwijk MA4
2
Pijnacker MA5
Zaterdag 13 november
1
Leiden MA7
0
HGC MA4
0
Forescate MA5
9
Zoetermeer MA6
3
Kieviten MA3
2
Noordwijk MA4
3
Pijnacker MA5
0
Roomburg MA5
Zaterdag 6 november
1
Roomburg MA5
3
Zoetermeer MA6
4
HGC MA4
0
Forescate MA5
1
Noordwijk MA4
3
Leiden MA7
3
Pijnacker MA5
0
Kieviten MA3

Schema

HGC MA4
Meisjes A4
Uit
12-03-2022 00:00
Nr. 593550
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR
Let op: Aangepast tenue
Meisjes A4
Zoetermeer MA6
Thuis
19-03-2022 00:00
Nr. 593556
Meisjes A4
Forescate MA5
Thuis
26-03-2022 00:00
Nr. 593560
Leiden MA7
Meisjes A4
Uit
02-04-2022 00:00
Nr. 593566
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
Meisjes A4
Kieviten MA3
Thuis
09-04-2022 00:00
Nr. 593568
Pijnacker MA5
Meisjes A4
Uit
23-04-2022 00:00
Nr. 593573
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', PIJNACKER
Roomburg MA5
Meisjes A4
Uit
14-05-2022 00:00
Nr. 593576
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
Meisjes A4
HGC MA4
Thuis
21-05-2022 00:00
Nr. 593579
Zoetermeer MA6
Meisjes A4
Uit
28-05-2022 00:00
Nr. 593584
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker MA55500141015
2.Zoetermeer MA65401176012
3.HGC MA4530211709
4.Leiden MA752129807
5.Kieviten MA3511371304
6.Roomburg MA5511361504
7.Forescate MA5511382104
8.Noordwijk MA45104121303
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate MA65311137010
2.Noordwijk MA453111210010
3.Leiden MA75302131009
4.Roomburg MA4520312906
5.Zoetermeer MA64202111706
6.HGC MA5400451300

Spelers (13)

Team resultaten

RoombNoordPijnaZoeteHGC MLeideKieviFores
Roomburg MA51 - 32 - 1
Noordwijk MA46 - 10 - 21 - 3
Pijnacker MA53 - 04 - 03 - 0
Zoetermeer MA61 - 32 - 1
HGC MA44 - 14 - 0
Leiden MA71 - 21 - 03 - 3
Kieviten MA32 - 23 - 21 - 2
Forescate MA54 - 30 - 9
NoordZoeteHGC MForesLeideRoomb
Noordwijk MA41 - 12 - 1
Zoetermeer MA64 - 34 - 3
HGC MA53 - 4 - 0 - 3
Forescate MA64 - 22 - 33 - 1
Leiden MA71 - 24 - 1
Roomburg MA47 - 12 - 11 - 2