Meisjes B1

Super B Meisjes B regulier Poule C

3e in poule Super B Meisjes B regulier Poule C
2e in poule Plaatsing Super B / Top Play-offs Zuid-Holland Meisjes B Poule B
1e in poule 1e klasse Meisjes B voorcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
3
Were Di MB1
1
Pelikaan MB1
3
Hurley MB1
1
Union MB1
1
HIC MB1
3
Noordwijk MB1
1
HOD MB1
4
Phoenix MB1
Zondag 10 maart
0
Pelikaan MB1
3
HIC MB1
Zaterdag 9 maart
1
Noordwijk MB1
2
Hurley MB1

Schema

Pelikaan MB1
Meisjes B1
Uit
23-03-2019 12:30
Waterveld
Nr. 16201
Locatie: Sportp. 'Hulsdonk', ROOSENDAAL - Veld 1 - Rabobank hoofdveld
Meisjes B1
Were Di MB1
Thuis
30-03-2019 12:30
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 16356
Meisjes B1
Union MB1
Thuis
06-04-2019 12:30
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 16380
Phoenix MB1
Meisjes B1
Uit
13-04-2019 12:30
Waterveld
Nr. 16511
Locatie: Sportpark Koeburgweg, ZEIST - 1. Rabobank veld
Meisjes B1
HOD MB1
Thuis
11-05-2019 12:30
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 16596
Hurley MB1
Meisjes B1
Uit
18-05-2019 12:30
Waterveld
Nr. 16727
Locatie: Amsterdamse Bos (Hurley), AMSTELVEEN - Veld 22
Meisjes B1
HIC MB1
Thuis
25-05-2019 12:30
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 16812

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hurley MB17700243021
2.Were Di MB17511148016
3.Noordwijk MB175022211015
4.Phoenix MB17304211809
5.HIC MB17232111009
6.HOD MB1712471705
7.Union MB1712481905
8.Pelikaan MB1700732400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MB122007206
2.Noordwijk MB121015403
3.Pijnacker MB120023900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MB15410213013
2.Berkel-Rodenrijs MB15401199012
3.Westland MB1522110708
4.Derby MB15212171107
5.Klein Zwitserland MB2510432103
6.Rapid MB1500542300

Spelers (1)

Trainingen

ma
19:00
-
20:15
Veld 3 (Waterveld) (AB)
Bob/ Simone
di
19:15
-
20:30
HuisTerDuinveld (Veld 1) (CD)
Bob
do
18:45
-
20:00
Veld 3 (Waterveld) (CD)
Bob
Volledig schema

Team resultaten

HICHODHurNooPelPhoUniWer
HIC MB10 - 11 - 34 - 30 - 0
HOD MB11 - 10 - 31 - 41 - 2
Hurley MB14 - 07 - 03 - 14 - 0
Noordwijk MB11 - 24 - 17 - 3
Pelikaan MB10 - 31 - 20 - 1
Phoenix MB11 - 34 - 05 - 11 - 2
Union MB12 - 22 - 21 - 3
Were Di MB13 - 13 - 14 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Plaatsing Super B / Top Play-offs Zuid-Holland Meisjes B Poule B".

BerDerKleNooRapWes
Berkel-Rodenrijs MB15 - 41 - 2
Derby MB15 - 04 - 0
Klein Zwitserland MB22 - 40 - 80 - 4
Noordwijk MB14 - 20 - 0
Rapid MB11 - 70 - 10 - 7
Westland MB10 - 22 - 24 - 3