Meisjes B1

1e in poule Meisjes B herfstcompetitie Landelijke Topklasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 23 november
1
Pinoké MB1
0
Noordwijk MB1
2
Craeyenhout MB1
1
Reigers MB1
5
Groningen MB1
2
Leiden MB1
Zaterdag 16 november
2
Reigers MB1
2
Pinoké MB1
1
Noordwijk MB1
1
Groningen MB1
3
Leiden MB1
0
Craeyenhout MB1

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Meisjes B herfstcompetitie Landelijke Topklasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MB110811286025
2.Pinoké MB110811228025
3.Groningen MB1103341717012
4.Leiden MB1103161227010
5.Reigers MB110235131509
6.Craeyenhout MB11011872604

Spelers (13)

Team resultaten

NoordLeideCraeyGroniReigePinok
Noordwijk MB15 - 03 - 01 - 14 - 02 - 1
Leiden MB11 - 53 - 02 - 10 - 01 - 4
Craeyenhout MB11 - 52 - 22 - 10 - 1
Groningen MB11 - 25 - 22 - 11 - 11 - 2
Reigers MB13 - 05 - 11 - 32 - 2
Pinoké MB11 - 04 - 23 - 03 - 01 - 0