Meisjes B1

Super B Meisjes B regulier Poule C

2e in poule Super B Meisjes B regulier Poule C
2e in poule Plaatsing Super B / Top Play-offs Zuid-Holland Meisjes B Poule B
1e in poule 1e klasse Meisjes B voorcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Schema

Meisjes B1
Hurley MB1
Thuis
09-03-2019
Nr. 16044
HIC MB1
Meisjes B1
Uit
16-03-2019 12:30
Waterveld
Nr. 16119
Locatie: Escapade (HIC), AMSTELVEEN - Veld 1 PLUS Vreeswijk
Pelikaan MB1
Meisjes B1
Uit
23-03-2019
Nr. 16201
Locatie: Sportp. 'Hulsdonk', ROOSENDAAL
Meisjes B1
Were Di MB1
Thuis
30-03-2019
Nr. 16356
Meisjes B1
Union MB1
Thuis
06-04-2019
Nr. 16380
Phoenix MB1
Meisjes B1
Uit
13-04-2019
Nr. 16511
Locatie: Sportpark Koeburgweg, ZEIST
Meisjes B1
HOD MB1
Thuis
11-05-2019
Nr. 16596
Hurley MB1
Meisjes B1
Uit
18-05-2019
Nr. 16727
Locatie: A'damse Bos (Hurley), AMSTELVEEN
Meisjes B1
HIC MB1
Thuis
25-05-2019
Nr. 16812

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hurley MB15500191015
2.Noordwijk MB15401188012
3.Were Di MB1531196010
4.Phoenix MB15203161506
5.HIC MB151317706
6.HOD MB1612361305
7.Union MB1612371605
8.Pelikaan MB1500521800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MB122007206
2.Noordwijk MB121015403
3.Pijnacker MB120023900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MB15410213013
2.Berkel-Rodenrijs MB15401199012
3.Westland MB1522110708
4.Derby MB15212171107
5.Klein Zwitserland MB2510432103
6.Rapid MB1500542300

Spelers (1)

Team resultaten

HICHODHurNooPelPhoUniWer
HIC MB10 - 14 - 30 - 0
HOD MB11 - 10 - 31 - 2
Hurley MB14 - 07 - 04 - 0
Noordwijk MB14 - 17 - 3
Pelikaan MB11 - 20 - 1
Phoenix MB11 - 34 - 05 - 1
Union MB12 - 22 - 21 - 3
Were Di MB13 - 14 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Plaatsing Super B / Top Play-offs Zuid-Holland Meisjes B Poule B".

BerDerKleNooRapWes
Berkel-Rodenrijs MB15 - 41 - 2
Derby MB15 - 04 - 0
Klein Zwitserland MB22 - 40 - 80 - 4
Noordwijk MB14 - 20 - 0
Rapid MB11 - 70 - 10 - 7
Westland MB10 - 22 - 24 - 3