Meisjes B1

Super B Meisjes B - Ronde 1 Poule B

3e in poule Super B Meisjes B - Ronde 1 Poule B
2e in poule Super B Meisjes B regulier Poule C
2e in poule Plaatsing Super B / Top Play-offs Zuid-Holland Meisjes B Poule B
1e in poule 1e klasse Meisjes B voorcompetitie Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wageningen MB133005009
2.Bloemendaal MB132014306
3.Noordwijk MB131023603
4.Hurley MB130032500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hurley MB11413014611039
2.Noordwijk MB1149054028027
3.Phoenix MB1148154427025
4.Were Di MB1148152623025
5.HIC MB1146352120021
6.HOD MB1143561834014
7.Union MB114149163607
8.Pelikaan MB1140212134502
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MB122007206
2.Noordwijk MB121015403
3.Pijnacker MB120023900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MB15410213013
2.Berkel-Rodenrijs MB15401199012
3.Westland MB1522110708
4.Derby MB15212171107
5.Klein Zwitserland MB2510432103
6.Rapid MB1500542300

Spelers (1)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Super B Meisjes B - Ronde 1 Poule B".

HICHODHurNooPelPhoUniWer
HIC MB11 - 20 - 11 - 32 - 14 - 32 - 10 - 0
HOD MB11 - 11 - 80 - 31 - 11 - 42 - 21 - 2
Hurley MB11 - 24 - 02 - 17 - 02 - 13 - 14 - 0
Noordwijk MB11 - 03 - 41 - 24 - 17 - 33 - 13 - 2
Pelikaan MB10 - 31 - 20 - 33 - 52 - 50 - 10 - 2
Phoenix MB14 - 20 - 01 - 35 - 24 - 05 - 11 - 2
Union MB12 - 22 - 21 - 31 - 33 - 30 - 10 - 3
Were Di MB10 - 12 - 12 - 33 - 13 - 11 - 74 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Plaatsing Super B / Top Play-offs Zuid-Holland Meisjes B Poule B".

BerDerKleNooRapWes
Berkel-Rodenrijs MB15 - 41 - 2
Derby MB15 - 04 - 0
Klein Zwitserland MB22 - 40 - 80 - 4
Noordwijk MB14 - 20 - 0
Rapid MB11 - 70 - 10 - 7
Westland MB10 - 22 - 24 - 3