Meisjes B1

5e in poule Meisjes B herfstcompetitie Landelijke Subtopklasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule Meisjes B herfstcompetitie Landelijke Subtopklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alkmaar MB110622208020
2.Pinoké MB2104601710018
3.Qui Vive MB1105232117017
4.Saxenburg MB1103251914011
5.Noordwijk MB1102532121011
6.Quick Stick MB11003783603

Spelers (15)

Team resultaten

NoordQuickSaxenAlkmaQui VPinok
Noordwijk MB14 - 42 - 20 - 12 - 23 - 3
Quick Stick MB10 - 30 - 30 - 52 - 51 - 1
Saxenburg MB13 - 27 - 01 - 22 - 41 - 1
Alkmaar MB12 - 24 - 11 - 03 - 01 - 1
Qui Vive MB10 - 24 - 01 - 02 - 12 - 2
Pinoké MB24 - 10 - 01 - 01 - 03 - 1