Meisjes B3

3e klasse Meisjes B regulier Poule G

1e in poule 3e klasse Meisjes B regulier Poule G
2e in poule 4e klasse Meisjes B voorcompetitie Poule H
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
5
Noordwijk MB3
1
Alkemade MB1
2
Forescate MB3
3
Kieviten MB3
5
Craeyenhout MB4
0
Rijswijk MB4
Zaterdag 9 maart
1
Alkemade MB1
0
Forescate MB3
7
Kieviten MB3
1
Leiden MB6
5
Alecto MB3
0
Craeyenhout MB4
4
Rijswijk MB4
2
Noordwijk MB3

Schema

Meisjes B3
Craeyenhout MB4
Thuis
23-03-2019 16:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 23000
Scheidsrechters: Hans Landzaat, Robert Jan Bouwmeester
Kieviten MB3
Meisjes B3
Uit
30-03-2019 16:00
Semiveld
Nr. 23143
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR - Veld 2
Meisjes B3
Leiden MB6
Thuis
06-04-2019 17:15
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 23258
Alecto MB3
Meisjes B3
Uit
13-04-2019 12:00
Zandveld
Nr. 23374
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP - Veld 4
Let op: Aangepast tenue
Meisjes B3
Forescate MB3
Thuis
11-05-2019 16:00
Veld 2 (Semi-waterveld)
Nr. 23516
Meisjes B3
Rijswijk MB4
Thuis
18-05-2019 14:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 23646
Alkemade MB1
Meisjes B3
Uit
25-05-2019 13:15
Semiveld
Nr. 23794
Locatie: Hertogspark, RIJPWETERING - Veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MB375112811016
2.Alecto MB36510184016
3.Alkemade MB174121312013
4.Craeyenhout MB473131612010
5.Kieviten MB37304162009
6.Leiden MB66213122307
7.Rijswijk MB47115102204
8.Forescate MB3710671603
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs MB45500309015
2.Noordwijk MB35401276012
3.Schiedam MB35302211209
4.Zoetermeer MB6520361906
5.HCRB MB3510451903
6.Pijnacker MB5500512500

Spelers (2)

Trainingen

ma
19:00
-
20:15
HuisTerDuinveld (Veld 1) (AB)
Dani
wo
19:00
-
20:15
Veld 3 (Waterveld) (AB)
Dani
Volledig schema

Team resultaten

AleAlkCraForKieLeiNooRij
Alecto MB35 - 04 - 12 - 0
Alkemade MB11 - 21 - 01 - 0
Craeyenhout MB43 - 05 - 01 - 45 - 0
Forescate MB32 - 30 - 10 - 24 - 2
Kieviten MB31 - 37 - 13 - 2
Leiden MB63 - 52 - 21 - 8
Noordwijk MB32 - 25 - 15 - 2
Rijswijk MB40 - 31 - 11 - 44 - 2
BerHCRNooPijSchZoe
Berkel-Rodenrijs MB45 - 29 - 06 - 4
HCRB MB30 - 81 - 3
Noordwijk MB32 - 58 - 0
Pijnacker MB51 - 20 - 6
Schiedam MB31 - 37 - 06 - 2
Zoetermeer MB61 - 52 - 01 - 0