Meisjes B3

5e in poule Meisjes B 2e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 januari
2
Catwijck MB1
1
Alphen MB2
2
Nieuwkoop MB1
2
Alkemade MB1
5
Catwijck MB1
2
Hisalis MB2
2
Hisalis MB2
2
Alphen MB2
Zondag 12 januari
0
Noordwijk MB3
2
Hisalis MB2
1
Hisalis MB2
1
Nieuwkoop MB1
1
Noordwijk MB3
2
Nieuwkoop MB1
Zaterdag 11 januari
0
Alkemade MB1
4
Voorhout MB1
2
Catwijck MB1
2
Voorhout MB1
2
Alkemade MB1
7
Catwijck MB1
Zaterdag 4 januari
6
Voorhout MB1
2
Alphen MB2
0
Noordwijk MB3
6
Alphen MB2
1
Voorhout MB1
4
Noordwijk MB3

Schema

Alphen MB2
Meisjes B3
Uit
01-02-2020 13:40
Veld 1
Nr. 367357
Locatie: Hertogshal, RIJPWETERING - Veld 1 Zaalleiding: Alkemade
Alkemade MB1
Meisjes B3
Uit
01-02-2020 14:20
Veld 1
Nr. 367359
Locatie: Hertogshal, RIJPWETERING - Veld 1 Zaalleiding: Alkemade

Poule stand (5e in poule Meisjes B 2e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Catwijck MB187103611022
2.Voorhout MB185122315016
3.Nieuwkoop MB163211510011
4.Hisalis MB26222111508
5.Noordwijk MB310208153406
6.Alphen MB26114141804
7.Alkemade MB1401371801

Spelers (11)

Team resultaten

HisalNoordNieuwVoorhCatwiAlpheAlkem
Hisalis MB21 - 10 - 52 - 2
Noordwijk MB30 - 21 - 20 - 6
Nieuwkoop MB13 - 44 - 22 - 2
Voorhout MB11 - 41 - 36 - 2
Catwijck MB15 - 22 - 22 - 1
Alphen MB21 - 4
Alkemade MB10 - 42 - 7