Meisjes B4

7e in poule Meisjes B 3e klasse G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 januari
0
hdm MB4
3
Roomburg MB2
7
Roomburg MB2
2
Noordwijk MB4
7
hdm MB4
4
Noordwijk MB4
5
Leiden MB5
0
Forescate MB5
6
Hisalis MB3
3
Forescate MB5
1
Leiden MB5
3
Hisalis MB3
Zondag 19 januari
2
Forescate MB5
4
Leiden MB5
1
Leiden MB5
7
hdm MB4
0
Forescate MB5
5
hdm MB4
Zaterdag 11 januari
1
Voorhout MB2
2
Roomburg MB2
2
Hisalis MB3
2
Roomburg MB2
1
Voorhout MB2
3
Hisalis MB3
Zondag 5 januari
0
Noordwijk MB4
0
Hisalis MB3
0
Noordwijk MB4
4
hdm MB4
5
Roomburg MB2
2
Voorhout MB2
2
hdm MB4
2
Hisalis MB3
5
Leiden MB5
0
Voorhout MB2
1
Leiden MB5
2
Roomburg MB2

Schema

Voorhout MB2
Meisjes B4
Uit
01-02-2020 11:00
Veld 1
Nr. 362287
Locatie: Tulp, Sporthal De, VOORHOUT - Veld 1 Zaalleiding: Voorhout
Meisjes B4
Forescate MB5
Thuis
01-02-2020 11:40
Nr. 362288
Locatie: Tulp, Sporthal De, VOORHOUT - Veld 1 Zaalleiding: Voorhout
Meisjes B4
Voorhout MB2
Thuis
09-02-2020 15:30
Nr. 362293
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Voorhout MB2
Leiden MB5
Thuis
09-02-2020 16:10
Nr. 362296
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Meisjes B4
Leiden MB5
Thuis
09-02-2020 16:50
Nr. 362294
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk

Poule stand (7e in poule Meisjes B 3e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm MB4107214216023
2.Roomburg MB286202610020
3.Hisalis MB3105412417019
4.Leiden MB584042421012
5.Voorhout MB28125112405
6.Forescate MB58116133304
7.Noordwijk MB48017113001

Spelers (12)

Team resultaten

HisalNoordRoombForesVoorhLeidehdm M
Hisalis MB32 - 12 - 26 - 30 - 05 - 31 - 4
Noordwijk MB40 - 00 - 30 - 4
Roomburg MB27 - 22 - 25 - 2
Forescate MB53 - 22 - 32 - 40 - 5
Voorhout MB21 - 31 - 22 - 5
Leiden MB51 - 34 - 21 - 25 - 05 - 01 - 7
hdm MB42 - 27 - 40 - 36 - 12 - 2