Meisjes B5

6e in poule Meisjes B 7e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 23 januari
Rijswijk MB5
HDM MB9
Westland MB5
HDM MB9
Rijswijk MB5
Westland MB5
Zondag 16 januari
HDM MB9
Rotterdam MB11
Klein Zwitserland MB8
Rotterdam MB11
Westland MB5
Cartouche MB8
HDM MB9
Klein Zwitserland MB8
Cartouche MB8
Rijswijk MB5
Westland MB5
Rijswijk MB5

Schema

HDM MB9
Meisjes B5
Uit
30-01-2022 12:30
Veld 1 Skihut Dome
Nr. 628822
Locatie: HDM/ Skihut Dome, 'S-GRAVENHAGE - Veld 1 Skihut Dome Zaalleiding: HDM
Meisjes B5
Westland MB5
Thuis
30-01-2022 13:10
Nr. 628821
Locatie: HDM/ Skihut Dome, 'S-GRAVENHAGE - Veld 1 Skihut Dome Zaalleiding: HDM
Klein Zwitserla MB8
Meisjes B5
Uit
05-02-2022 16:10
Veld B
Nr. 628826
Locatie: Cartouche Hockey Dome, LEIDSCHENDAM - Veld B Zaalleiding: Cartouche
Cartouche MB8
Meisjes B5
Uit
05-02-2022 16:50
Veld B
Nr. 628823
Locatie: Cartouche Hockey Dome, LEIDSCHENDAM - Veld B Zaalleiding: Cartouche
Meisjes B5
Rotterdam MB11
Thuis
13-02-2022 12:30
Nr. 628828
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Rotterdam MB11
Westland MB5
Thuis
13-02-2022 13:10
Nr. 628831
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Westland MB5
Meisjes B5
Uit
13-02-2022 13:50
hal B
Nr. 628829
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk

Poule stand (6e in poule Meisjes B 7e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche MB8422013808
2.Rotterdam MB1122006406
3.Westland MB54112161404
4.Klein Zwitserland MB8411271104
5.HDM MB921012203
6.Noordwijk MB520022700

Spelers (13)

Team resultaten

RijswHDM MNoordWestlCartoRotteKlein
Rijswijk MB5 - -
HDM MB90 - 2 - -
Noordwijk MB50 - 22 - 5
Westland MB5 - - - 3 - 48 - 4
Cartouche MB8 - 5 - 51 - 1
Rotterdam MB112 - 1
Klein Zwitserland MB81 - 0 -