Meisjes C1

IDC C Meisjes C regulier Poule E

4e in poule IDC C Meisjes C regulier Poule E
3e in poule Subtopklasse Meisjes C herfstcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
4
Fletiomare MC1
3
Noordwijk MC1
0
Alkmaar MC1
1
Leiden MC1
1
Naarden MC1
1
Terriërs MC1
Zaterdag 9 maart
1
Noordwijk MC1
0
Naarden MC1
3
Terriërs MC1
1
Alkmaar MC1
4
Leiden MC1
4
Fletiomare MC1

Schema

Terriers MC1
Meisjes C1
Uit
23-03-2019 10:45
Waterveld
Nr. 18008
Locatie: Sportp. 'Het Vennewater', HEILOO - Veld 1
Meisjes C1
Leiden MC1
Thuis
30-03-2019 08:45
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 18037
Alkmaar MC1
Meisjes C1
Uit
06-04-2019
Nr. 18075
Locatie: Gemeentesportpark, ALKMAAR
Naarden MC1
Meisjes C1
Uit
13-04-2019 16:00
Waterveld
Nr. 18099
Locatie: Sportp. 'Naarden', NAARDEN - Veld 1 (Rabobank)
Meisjes C1
Fletiomare MC1
Thuis
11-05-2019 14:30
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 18147
Meisjes C1
Terriers MC1
Thuis
18-05-2019 14:00
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 18158
Leiden MC1
Meisjes C1
Uit
25-05-2019
Nr. 18190
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST
Meisjes C1
Alkmaar MC1
Thuis
01-06-2019 12:00
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 18235

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Terriërs MC121104204
2.Fletiomare MC121108704
3.Leiden MC121105404
4.Noordwijk MC121014403
5.Naarden MC120111201
6.Alkmaar MC120021400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam MC21010005011030
2.Pijnacker MC1105052626015
3.Noordwijk MC1105052626015
4.Ypenburg MC1104152531013
5.Roomburg MC110307152709
6.Rijswijk MC110217214207

Spelers (1)

Trainingen

ma
17:30
-
18:45
HuisTerDuinveld (Veld 1) (AB)
Tom
wo
17:45
-
19:00
Veld 3 (Waterveld) (AB)
Tom
Volledig schema

Team resultaten

AlkFleLeiNaaNooTer
Alkmaar MC10 - 1
Fletiomare MC14 - 3
Leiden MC14 - 4
Naarden MC11 - 1
Noordwijk MC11 - 0
Terriërs MC13 - 1
NooPijRijRooRotYpe
Noordwijk MC13 - 25 - 45 - 11 - 21 - 2
Pijnacker MC14 - 02 - 33 - 11 - 61 - 2
Rijswijk MC11 - 42 - 50 - 12 - 65 - 5
Roomburg MC12 - 42 - 33 - 01 - 20 - 2
Rotterdam MC24 - 15 - 28 - 06 - 05 - 2
Ypenburg MC14 - 22 - 33 - 42 - 41 - 6