Meisjes C1

5e in poule Meisjes C herfstcompetitie Topklasse B

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule Meisjes C herfstcompetitie Topklasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam MC11010004010030
2.Klein Zwitserland MC1106132923019
3.Leonidas MC1105232920017
4.Craeyenhout MC1103251215011
5.Noordwijk MC110136133206
6.Derby MC11002893202

Team resultaten

RotteNoordLeoniKleinDerbyCraey
Rotterdam MC13 - 1
Noordwijk MC1
Leonidas MC12 - 56 - 02 - 2
Klein Zwitserland MC14 - 14 - 0
Derby MC10 - 3
Craeyenhout MC11 - 3