Meisjes C3

3e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule A

4e in poule 3e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule A
1e in poule 4e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule H
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
1
Noordwijk MC3
1
Kieviten MC2
4
Leiden MC5
0
Forescate MC3
3
Cartouche MC4
3
HGC MC4
Zaterdag 9 maart
2
Kieviten MC2
5
Leiden MC5
HGC MC4
Noordwijk MC3
5
Forescate MC3
2
Cartouche MC4

Schema

Cartouche MC4
Meisjes C3
Uit
23-03-2019 14:30
Zandveld
Nr. 53649
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG - Kunstgrasveld 5
Forescate MC3
Meisjes C3
Uit
30-03-2019
Nr. 53755
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
Let op: Aangepast tenue
Meisjes C3
Leiden MC5
Thuis
06-04-2019 08:45
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 53973
Meisjes C3
HGC MC4
Thuis
13-04-2019 08:45
Veld 2 (Semi-waterveld)
Nr. 53974
HGC MC4
Meisjes C3
Uit
20-04-2019 10:45
Waterveld
Nr. 62383
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR - ABN AMRO
Let op: Aangepast tenue
Kieviten MC2
Meisjes C3
Uit
11-05-2019
Nr. 53854
Locatie: De Schulpweide, WASSENAAR
Meisjes C3
Cartouche MC4
Thuis
18-05-2019 12:15
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 53975
Meisjes C3
Forescate MC3
Thuis
25-05-2019 13:45
Veld 2 (Semi-waterveld)
Nr. 53976
Leiden MC5
Meisjes C3
Uit
01-06-2019
Nr. 53936
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MC522009206
2.Forescate MC321015603
3.HGC MC410103301
4.Noordwijk MC310101101
5.Cartouche MC420115801
6.Kieviten MC220113601
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MC3107213610023
2.Rapid MC3106133313019
3.Evergreen MC1106044128018
4.Forcial MC2105323418018
5.Victoria MC610307112209
6.Tempo '34 MC310001087200

Spelers (1)

Trainingen

di
17:30
-
18:45
HuisTerDuinveld (Veld 1) (AB)
Charlotte
do
19:00
-
20:15
Veld 2 (Semi-waterveld) (CD)
Feico
Volledig schema

Team resultaten

CarForHGCKieLeiNoo
Cartouche MC43 - 3
Forescate MC35 - 2
HGC MC4
Kieviten MC22 - 5
Leiden MC54 - 0
Noordwijk MC31 - 1
EveForNooRapTemVic
Evergreen MC16 - 73 - 44 - 39 - 42 - 0
Forcial MC24 - 12 - 21 - 110 - 12 - 0
Noordwijk MC30 - 12 - 23 - 08 - 02 - 1
Rapid MC34 - 22 - 01 - 39 - 06 - 0
Tempo '34 MC31 - 111 - 50 - 70 - 60 - 4
Victoria MC61 - 22 - 10 - 50 - 13 - 1