Meisjes C3

2e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg MC35410382013
2.Noordwijk MC35401325012
3.HGC MC45311219010
4.Forescate MC55203241406
5.Cartouche MC7510494103
6.Catwijck MC5500535600

Spelers (12)

Team resultaten

CatwiCartoRoombNoordHGC MFores
Catwijck MC50 - 151 - 8
Cartouche MC78 - 00 - 120 - 5
Roomburg MC314 - 05 - 02 - 2
Noordwijk MC310 - 03 - 04 - 0
HGC MC411 - 23 - 2
Forescate MC514 - 10 - 5