Meisjes C3

3e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule A

4e in poule 3e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule A
1e in poule 4e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule H
Bekijk spelers en begeleiders

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MC5109104014028
2.Forescate MC3105232619017
3.Kieviten MC2103431219013
4.Noordwijk MC3103251217011
5.HGC MC4102531926011
6.Cartouche MC410028183202
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MC3107213610023
2.Rapid MC3106133313019
3.Evergreen MC1106044128018
4.Forcial MC2105323418018
5.Victoria MC610307112209
6.Tempo '34 MC310001087200

Spelers (1)

Team resultaten

CarForHGCKieLeiNoo
Cartouche MC42 - 43 - 31 - 22 - 33 - 3
Forescate MC35 - 26 - 23 - 12 - 30 - 2
HGC MC43 - 22 - 21 - 11 - 52 - 3
Kieviten MC22 - 11 - 11 - 12 - 51 - 0
Leiden MC56 - 24 - 03 - 35 - 02 - 1
Noordwijk MC31 - 00 - 30 - 11 - 11 - 4
EveForNooRapTemVic
Evergreen MC16 - 73 - 44 - 39 - 42 - 0
Forcial MC24 - 12 - 21 - 110 - 12 - 0
Noordwijk MC30 - 12 - 23 - 08 - 02 - 1
Rapid MC34 - 22 - 01 - 39 - 06 - 0
Tempo '34 MC31 - 111 - 50 - 70 - 60 - 4
Victoria MC61 - 22 - 10 - 50 - 13 - 1