Meisjes C3

2e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 oktober
10
Noordwijk MC3
0
Cartouche MC7
14
Roomburg MC3
0
Catwijck MC5
3
HGC MC9
2
Forescate MC5
Zaterdag 2 oktober
0
Forescate MC5
5
Roomburg MC3
0
Catwijck MC5
15
Noordwijk MC3
0
Cartouche MC7
5
HGC MC9
Zaterdag 25 september
4
Noordwijk MC3
0
Forescate MC5
8
Cartouche MC7
0
Catwijck MC5

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg MC35410382013
2.Noordwijk MC35401325012
3.HGC MC95311219010
4.Forescate MC55203241406
5.Cartouche MC7510494103
6.Catwijck MC5500535600

Spelers (12)

Team resultaten

CatwiCartoRoombNoordHGC MFores
Catwijck MC50 - 15
Cartouche MC78 - 00 - 120 - 5
Roomburg MC314 - 05 - 0
Noordwijk MC310 - 04 - 0
HGC MC911 - 23 - 2
Forescate MC514 - 10 - 5