Meisjes C3

3e in poule Meisjes C 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 23 januari
HDS MC4
Ring Pass Delft MC3
Ring Pass Delft MC3
HDM MC4
HDS MC4
HDM MC4
Zaterdag 15 januari
HDS MC4
Cartouche MC5
HGC MC6
Cartouche MC5
HDS MC4
HGC MC6

Schema

Meisjes C3
HDM MC4
Thuis
30-01-2022 13:10
Nr. 629006
Locatie: Cartouche Hockey Dome, LEIDSCHENDAM - Veld A Zaalleiding: Cartouche
Meisjes C3
Cartouche MC5
Thuis
30-01-2022 13:50
Nr. 629008
Locatie: Cartouche Hockey Dome, LEIDSCHENDAM - Veld A Zaalleiding: Cartouche
Meisjes C3
HGC MC6
Thuis
06-02-2022 10:30
Nr. 629016
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
HGC MC6
HDS MC4
Thuis
06-02-2022 11:10
Nr. 629015
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
HDS MC4
Meisjes C3
Uit
06-02-2022 11:50
hal A
Nr. 629014
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal A Zaalleiding: Noordwijk
Meisjes C3
Catwijck MC3
Thuis
13-02-2022 09:30
Nr. 629020
Locatie: Geest, Sporthal De , WARMOND - Veld 1 Zaalleiding: Noordwijk
Catwijck MC3
Ring Pass MC3
Thuis
13-02-2022 10:10
Nr. 629017
Locatie: Geest, Sporthal De , WARMOND - Veld 1 Zaalleiding: Noordwijk
Meisjes C3
Ring Pass MC3
Thuis
13-02-2022 10:50
Nr. 629018
Locatie: Geest, Sporthal De , WARMOND - Veld 1 Zaalleiding: Noordwijk

Poule stand (3e in poule Meisjes C 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft MC34301201109
2.HDM MC4220016306
3.Noordwijk MC3420213606
4.HDS MC421107504
5.Catwijck MC3201131101
6.Cartouche MC5200231200
7.HGC MC6200221600

Spelers (12)

Team resultaten

NoordHGC MHDS MRing HDM MCartoCatwi
Noordwijk MC32 - 4
HGC MC60 - 92 - 7 -
HDS MC4 - - - -
Ring Pass Delft MC31 - 0 -
HDM MC49 - 1
Cartouche MC51 - 32 - 9
Catwijck MC30 - 83 - 3