Meisjes C5

4e in poule Meisjes C 5e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 26 januari
2
Forescate MC5
3
Hisalis MC4
2
Voorhout MC4
3
Hisalis MC4
1
Forescate MC5
1
Voorhout MC4
0
Alkemade MC1
1
Roomburg MC6
Zondag 19 januari
1
Leiden MC10
9
Voorhout MC4
0
Leiden MC10
8
Roomburg MC6
7
Roomburg MC6
1
Voorhout MC4
Zaterdag 18 januari
3
Hisalis MC4
4
Forescate MC5
Zondag 12 januari
3
Roomburg MC6
2
Forescate MC5
2
Alkemade MC1
8
Forescate MC5
4
Roomburg MC6
1
Alkemade MC1
4
Noordwijk MC5
0
Leiden MC10
4
Voorhout MC4
0
Leiden MC10
1
Voorhout MC4
2
Noordwijk MC5

Schema

Hisalis MC4
Meisjes C5
Uit
02-02-2020 13:15
veld1
Nr. 367441
Locatie: Lisse FC/Ter Specke hal, LISSE - veld1 Zaalleiding: Hisalis
Roomburg MC6
Meisjes C5
Uit
02-02-2020 13:55
veld1
Nr. 367443
Locatie: Lisse FC/Ter Specke hal, LISSE - veld1 Zaalleiding: Hisalis
Forescate MC5
Meisjes C5
Uit
15-02-2020 14:10
veld 2
Nr. 367445
Locatie: Leiden/ Longisland Yachts Dome, OEGSTGEEST - veld 2 Zaalleiding: Leiden
Let op: Aangepast tenue
Leiden MC10
Meisjes C5
Uit
15-02-2020 14:50
veld 2
Nr. 367447
Locatie: Leiden/ Longisland Yachts Dome, OEGSTGEEST - veld 2 Zaalleiding: Leiden

Poule stand (4e in poule Meisjes C 5e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg MC6108023412024
2.Hisalis MC486112512019
3.Forescate MC585122615016
4.Noordwijk MC584221911014
5.Voorhout MC410235232309
6.Alkemade MC18116113104
7.Leiden MC10800823600

Spelers (15)

Team resultaten

RoombLeideHisalNoordVoorhForesAlkem
Roomburg MC65 - 02 - 47 - 13 - 24 - 1
Leiden MC100 - 80 - 31 - 9
Hisalis MC42 - 13 - 4
Noordwijk MC54 - 0
Voorhout MC40 - 14 - 02 - 31 - 21 - 43 - 3
Forescate MC53 - 12 - 31 - 1
Alkemade MC10 - 12 - 8