Meisjes D1

1e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule G

1e in poule 1e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule G
2e in poule 1e klasse Meisjes D voorcompetitie Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MD15500262015
2.Spijkenisse MD15302171409
3.Alphen MD15212101107
4.Ommoord MD2521261407
5.Barendrecht MD2520371206
6.HDS MD1500511400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate MD15500172015
2.Noordwijk MD15311193010
3.Catwijck MD1522117708
4.Alecto MD1520351706
5.Roomburg MD1511371004
6.Leiden MD3500502600

Spelers (1)

Team resultaten

AlpBarHDSNooOmmSpi
Alphen MD10 - 31 - 14 - 6
Barendrecht MD21 - 43 - 10 - 1
HDS MD10 - 10 - 2
Noordwijk MD15 - 06 - 0
Ommoord MD22 - 01 - 6
Spijkenisse MD11 - 31 - 67 - 1
AleCatForLeiNooRoo
Alecto MD10 - 33 - 02 - 0
Catwijck MD16 - 07 - 0
Forescate MD14 - 12 - 0
Leiden MD30 - 60 - 50 - 5
Noordwijk MD18 - 01 - 11 - 2
Roomburg MD12 - 20 - 4