Meisjes D1

1e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule C

1e in poule 1e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule C
1e in poule 1e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule G
2e in poule 1e klasse Meisjes D voorcompetitie Poule E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
4
HGC MD1
2
IJssel MD1
2
Victoria MD2
3
Berkel-Rodenrijs MD1
3
Noordwijk MD1
1
Rotterdam MD2
Zaterdag 9 maart
1
Berkel-Rodenrijs MD1
0
HGC MD1
1
IJssel MD1
4
Noordwijk MD1
3
Rotterdam MD2
0
Victoria MD2

Schema

HGC MD1
Meisjes D1
Uit
23-03-2019 09:00
Waterveld
Nr. 55170
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR - ABN AMRO
Let op: Aangepast tenue
Berkel Rodenrij MD1
Meisjes D1
Uit
30-03-2019 10:45
Waterveld
Nr. 54991
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS - Veld 1
Meisjes D1
Victoria MD2
Thuis
06-04-2019 10:30
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 55345
Meisjes D1
IJssel MD1
Thuis
13-04-2019 11:30
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 55346
Rotterdam MD2
Meisjes D1
Uit
11-05-2019
Nr. 55451
Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM
Let op: Aangepast tenue
Meisjes D1
HGC MD1
Thuis
18-05-2019 12:00
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 55347
Meisjes D1
Berkel Rodenrij MD1
Thuis
25-05-2019 14:30
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 55348
Victoria MD2
Meisjes D1
Uit
01-06-2019
Nr. 55538
Locatie: Sportp. Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
Let op: Aangepast tenue

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MD122007206
2.Berkel-Rodenrijs MD122004206
3.HGC MD121014303
4.Rotterdam MD221014303
5.Victoria MD220022600
6.IJssel MD120023800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MD15500262015
2.Spijkenisse MD15302171409
3.Alphen MD15212101107
4.Ommoord MD2521261407
5.Barendrecht MD2520371206
6.HDS MD1500511400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate MD15500172015
2.Noordwijk MD15311193010
3.Catwijck MD1522117708
4.Alecto MD1520351706
5.Roomburg MD1511371004
6.Leiden MD3500502600

Spelers (1)

Trainingen

ma
17:00
-
18:15
Veld 3 (Waterveld) (CD)
Emma/ Noor
di
17:30
-
18:15
HuisTerDuinveld (Veld 1) (CD)
Emma/ Noor
do
17:15
-
18:30
HuisTerDuinveld (Veld 1) (CD)
Noor/ Emma
Volledig schema

Team resultaten

BerHGCIJsNooRotVic
Berkel-Rodenrijs MD11 - 0
HGC MD14 - 2
IJssel MD11 - 4
Noordwijk MD13 - 1
Rotterdam MD23 - 0
Victoria MD22 - 3
AlpBarHDSNooOmmSpi
Alphen MD10 - 31 - 14 - 6
Barendrecht MD21 - 43 - 10 - 1
HDS MD10 - 10 - 2
Noordwijk MD15 - 06 - 0
Ommoord MD22 - 01 - 6
Spijkenisse MD11 - 31 - 67 - 1
AleCatForLeiNooRoo
Alecto MD10 - 33 - 02 - 0
Catwijck MD16 - 07 - 0
Forescate MD14 - 12 - 0
Leiden MD30 - 60 - 50 - 5
Noordwijk MD18 - 01 - 11 - 2
Roomburg MD12 - 20 - 4