Meisjes D1

2e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDM MD15500461015
2.Noordwijk MD154012217012
3.Alecto MD15203131606
4.Alphen MD1520362206
5.Zoetermeer MD15113121804
6.Leiden MD2501432801

Spelers (13)

Team resultaten

HDM MZoeteNoordLeideAlpheAlect
HDM MD110 - 06 - 0
Zoetermeer MD11 - 82 - 4
Noordwijk MD19 - 24 - 0
Leiden MD20 - 101 - 10 - 3
Alphen MD10 - 121 - 52 - 1
Alecto MD14 - 33 - 55 - 0