Meisjes D2

4e in poule Meisjes D najaarscompetitie 1e klasse I
Bekijk spelers en teambegeleiders

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Meisjes D najaarscompetitie 1e klasse I)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate MD15410166013
2.Catwijck MD25311148010
3.Craeyenhout MD2530213809
4.Noordwijk MD2530211709
5.Leiden MD3510481803
6.Voorhout MD1500572200

Spelers (13)

Team resultaten

VoorhNoordLeideForesCraeyCatwi
Voorhout MD12 - 41 - 52 - 4
Noordwijk MD23 - 14 - 13 - 1
Leiden MD30 - 61 - 2
Forescate MD12 - 04 - 23 - 3
Craeyenhout MD20 - 22 - 1
Catwijck MD26 - 12 - 1