Meisjes D2

1e in poule Meisjes D 3e klasse G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 12 januari
7
Leiden MD5
2
Alecto MD4
Zondag 5 januari
1
Catwijck MD2
0
Alphen MD4
1
Voorhout MD2
5
Leiden MD5
1
Alecto MD4
4
Leiden MD5
1
Voorhout MD2
1
Alecto MD4

Schema

Catwijck MD2
Meisjes D2
Uit
02-02-2020 10:10
veld 2
Nr. 353919
Locatie: Alecto Droomfabriek Hockey Dome, LEIDERDORP - veld 2 Zaalleiding: Alecto
Alecto MD4
Meisjes D2
Uit
02-02-2020 10:50
veld 2
Nr. 353916
Locatie: Alecto Droomfabriek Hockey Dome, LEIDERDORP - veld 2 Zaalleiding: Alecto
Let op: Aangepast tenue
Voorhout MD2
Meisjes D2
Uit
16-02-2020 10:10
Veld 1 (De Tas)
Nr. 353925
Locatie: Fluit, Sportcentrum de, LEIDSCHENDAM - Veld 1 (De Tas) Zaalleiding: Klein Zwitserla
Klein Zwitserla MD6
Meisjes D2
Uit
16-02-2020 10:50
Veld 1 (De Tas)
Nr. 353922
Locatie: Fluit, Sportcentrum de, LEIDSCHENDAM - Veld 1 (De Tas) Zaalleiding: Klein Zwitserla

Poule stand (1e in poule Meisjes D 3e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MD28701268021
2.Leiden MD56501207015
3.Catwijck MD2430112709
4.Alphen MD4612371605
5.Alecto MD48125132505
6.Voorhout MD2603391803
7.Klein Zwitserland MD6401341001

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (14)

Team resultaten

NoordAlpheCatwiVoorhLeideAlectKlein
Noordwijk MD24 - 04 - 13 - 12 - 1
Alphen MD41 - 1
Catwijck MD21 - 0
Voorhout MD23 - 31 - 51 - 1
Leiden MD57 - 2
Alecto MD41 - 34 - 21 - 4
Klein Zwitserland MD60 - 2