Meisjes D3

3e in poule Meisjes D voorcompetitie 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 oktober
1
Noordwijk MD3
2
Alecto MD3
2
Catwijck MD3
3
Roomburg MD3
2
Leiden MD5
1
Forescate MD3
Zaterdag 2 oktober
2
Alecto MD3
3
Leiden MD5
2
Forescate MD3
1
Catwijck MD3
2
Roomburg MD3
4
Noordwijk MD3
Zaterdag 25 september
2
Leiden MD5
2
Noordwijk MD3

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule Meisjes D voorcompetitie 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden MD55410229013
2.Alecto MD35401288012
3.Noordwijk MD35311178010
4.Roomburg MD35203112106
5.Forescate MD3510461603
6.Catwijck MD3500593100

Spelers (15)

Team resultaten

RoombNoordLeideForesCatwiAlect
Roomburg MD32 - 41 - 7
Noordwijk MD31 - 2
Leiden MD52 - 22 - 18 - 3
Forescate MD32 - 1
Catwijck MD32 - 31 - 8
Alecto MD37 - 12 - 3