Meisjes D3

1e in poule Meisjes D 3e klasse H
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 januari
1
Forescate MD5
1
Klein Zwitserland MD8
2
Leiden MD7
3
Alecto MD3
1
Forescate MD5
1
Roomburg MD3
2
Roomburg MD3
0
Klein Zwitserland MD8
Zondag 12 januari
1
Forescate MD5
4
Leiden MD7
1
Alecto MD3
2
Leiden MD7
1
Forescate MD5
5
Alecto MD3

Schema

Forescate MD5
Meisjes D3
Uit
26-01-2020 09:30
veld1
Nr. 365370
Locatie: Klaverhal, Sportcentrum De, ZOETERWOUDE - veld1 Zaalleiding: Forescate
Let op: Aangepast tenue
Meisjes D3
HDS MD4
Thuis
26-01-2020 10:10
Nr. 365373
Locatie: Klaverhal, Sportcentrum De, ZOETERWOUDE - veld1 Zaalleiding: Forescate
Meisjes D3
Leiden MD7
Thuis
02-02-2020 11:30
Nr. 365377
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Roomburg MD3
Leiden MD7
Thuis
02-02-2020 12:10
Nr. 365379
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Meisjes D3
Roomburg MD3
Thuis
02-02-2020 12:50
Nr. 365378
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Klein Zwitserla MD8
Meisjes D3
Uit
16-02-2020 12:10
veld 1
Nr. 365384
Locatie: Alecto Droomfabriek Hockey Dome, LEIDERDORP - veld 1 Zaalleiding: Alecto
Alecto MD3
Meisjes D3
Uit
16-02-2020 12:50
veld 1
Nr. 365383
Locatie: Alecto Droomfabriek Hockey Dome, LEIDERDORP - veld 1 Zaalleiding: Alecto
Let op: Aangepast tenue

Poule stand (1e in poule Meisjes D 3e klasse H)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MD36510208016
2.Leiden MD785122921016
3.Alecto MD363121512010
4.Roomburg MD363121110010
5.HDS MD46303171209
6.Forescate MD58134111806
7.Klein Zwitserland MD8801783001

Spelers (13)

Team resultaten

NoordRoombHDS MForesLeideKleinAlect
Noordwijk MD32 - 0
Roomburg MD33 - 52 - 12 - 02 - 01 - 3
HDS MD44 - 1
Forescate MD51 - 11 - 41 - 11 - 5
Leiden MD75 - 33 - 32 - 3
Klein Zwitserland MD8
Alecto MD31 - 2