Meisjes D3

1e in poule Meisjes D 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 16 januari
Klein Zwitserland MD7
Leiden MD6
Leiden MD6
Catwijck MD4
Klein Zwitserland MD7
Catwijck MD4

Schema

Leiden MD6
Meisjes D3
Uit
30-01-2022 09:10
Veld 2
Nr. 629558
Locatie: Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome, ALPHEN AAN DEN RIJN - Veld 2 Zaalleiding: Alphen
Alphen MD4
Meisjes D3
Uit
30-01-2022 09:50
Veld 2
Nr. 629556
Locatie: Alphen/ HCA Hockeyzaak Dome, ALPHEN AAN DEN RIJN - Veld 2 Zaalleiding: Alphen
Meisjes D3
HDM MD6
Thuis
13-02-2022 10:30
Nr. 629565
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
HDM MD6
Klein Zwitserla MD7
Thuis
13-02-2022 11:10
Nr. 629566
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Meisjes D3
Klein Zwitserla MD7
Thuis
13-02-2022 11:50
Nr. 629563
Locatie: Duinwetering Sporthal, NOORDWIJK ZH - hal B Zaalleiding: Noordwijk
Meisjes D3
Hisalis MD2
Thuis
20-02-2022 10:30
Nr. 629572
Locatie: Waterkanten Sportcomplex, LISSE - veld 1 Zaalleiding: Hisalis
Meisjes D3
Catwijck MD4
Thuis
20-02-2022 11:10
Nr. 629570
Locatie: Waterkanten Sportcomplex, LISSE - veld 1 Zaalleiding: Hisalis

Poule stand (1e in poule Meisjes D 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MD3430110509
2.HDM MD622006206
3.Hisalis MD2420210706
4.Klein Zwitserland MD721016503
5.Alphen MD4410351303
6.Leiden MD620022700

Spelers (15)

Team resultaten

HisalNoordCatwiAlpheLeideHDM MKlein
Hisalis MD21 - 30 - 14 - 1
Noordwijk MD33 - 13 - 1
Catwijck MD4
Alphen MD42 - 51 - 5
Leiden MD6 -
HDM MD62 - 14 - 1
Klein Zwitserland MD7 - -