Meisjes D4

1e in poule Meisjes D najaarscompetitie 4e klasse E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Meisjes D najaarscompetitie 4e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MD45410313013
2.Roomburg MD454011512012
3.Alecto MD4522111808
4.Alphen MD55212141907
5.Kieviten MD3501482101
6.HGC MD5501452101

Spelers (16)

Team resultaten

RoombNoordAlpheKieviHGC MAlect
Roomburg MD43 - 22 - 16 - 0
Noordwijk MD47 - 111 - 11 - 1
Alphen MD52 - 36 - 1
Kieviten MD30 - 53 - 40 - 6
HGC MD50 - 73 - 3
Alecto MD41 - 13 - 0