Meisjes D4

1e in poule Meisjes D 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 23 januari
Hisalis MD3
HGC MD5
HDM MD8
HGC MD5
Hisalis MD3
HDM MD8
Leiden MD7
Catwijck MD3
Catwijck MD3
Noordwijk MD4
Leiden MD7
Noordwijk MD4
Zondag 16 januari
Hisalis MD3
Leiden MD7
Kieviten MD3
Leiden MD7
Hisalis MD3
Kieviten MD3
HGC MD5
Noordwijk MD4
Noordwijk MD4
Catwijck MD3
HGC MD5
Catwijck MD3

Schema

Hisalis MD3
Meisjes D4
Uit
06-02-2022 09:10
Sporthal clubhuis
Nr. 629644
Locatie: HDM/ Skihut Dome, 'S-GRAVENHAGE - Sporthal clubhuis Zaalleiding: HDM
HDM MD8
Meisjes D4
Uit
06-02-2022 09:50
Sporthal clubhuis
Nr. 629645
Locatie: HDM/ Skihut Dome, 'S-GRAVENHAGE - Sporthal clubhuis Zaalleiding: HDM
Meisjes D4
HDM MD8
Thuis
13-02-2022 08:30
Nr. 629651
Locatie: HDM/ Skihut Dome, 'S-GRAVENHAGE - Veld 1 Skihut Dome Zaalleiding: HDM
Kieviten MD3
Meisjes D4
Uit
13-02-2022 09:10
Veld 1 Skihut Dome
Nr. 629650
Locatie: HDM/ Skihut Dome, 'S-GRAVENHAGE - Veld 1 Skihut Dome Zaalleiding: HDM

Poule stand (1e in poule Meisjes D 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MD4430114909
2.Catwijck MD3211011404
3.HDM MD821108404
4.Hisalis MD321106404
5.HGC MD521018603
6.Leiden MD7401352001
7.Kieviten MD320022700

Spelers (15)

Team resultaten

HisalNoordHGC MCatwiLeideHDM MKievi
Hisalis MD3 - - - -
Noordwijk MD42 - 45 - 3 - 5 - 12 - 1
HGC MD5 - - 5 - 1
Catwijck MD3 - 8 - 13 - 3
Leiden MD72 - 2 - -
HDM MD8 - 5 - 1
Kieviten MD3 -