Meisjes D5

2e in poule Meisjes D najaarscompetitie 5e klasse H
3e in poule Meisjes D voorcompetitie 5e klasse G
Bekijk spelers en begeleiders

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm MD85500231015
2.Noordwijk MD55311193010
3.Gouda MD552218708
4.Ommoord MD7521210507
5.HGC MD10510452203
6.HDS MD8500522900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate MD65401137012
2.Roomburg MD45311147010
3.Noordwijk MD553029709
4.Leiden MD9522115608
5.Craeyenhout MD65113121104
6.Catwijck MD5500512600

Spelers (12)

Team resultaten

HGC MHDS MOmmooNoordGoudahdm M
HGC MD104 - 10 - 30 - 9
HDS MD80 - 51 - 30 - 10
Ommoord MD71 - 20 - 0
Noordwijk MD57 - 01 - 1
Gouda MD50 - 4
hdm MD83 - 1
LeideNoordCatwiRoombCraeyFores
Leiden MD96 - 01 - 14 - 0
Noordwijk MD53 - 23 - 20 - 1
Catwijck MD51 - 30 - 7
Roomburg MD43 - 22 - 4
Craeyenhout MD62 - 25 - 0
Forescate MD65 - 03 - 1