Veteranen A

Veteranen 2e klasse Heren Veteranen lentecompetitie Poule AB

1e in poule Veteranen 2e klasse Heren Veteranen lentecompetitie Poule AB
1e in poule Veteranen 2e klasse Heren Veteranen Poule AA
Bekijk spelers en begeleiders

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk HA109013520027
2.Abcoude HB104242923014
3.IJburg HA104242723014
4.Strawberries HA104244138014
5.Pinoké HD104063533012
6.Haarlem HA10127275705
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk HA107123316022
2.HIC HA106134620019
3.Strawberries HA106133540019
4.Pinoké HD105143926016
5.AthenA HC104062138012
6.Alkmaar HA100010134700

Begeleiders (1)

Spelers (14)

Team resultaten

AbcHaaIJbNooPinStr
Abcoude HB3 - 21 - 21 - 24 - 26 - 1
Haarlem HA2 - 42 - 22 - 46 - 44 - 4
IJburg HA3 - 312 - 01 - 22 - 05 - 1
Noordwijk HA3 - 24 - 13 - 05 - 37 - 1
Pinoké HD2 - 111 - 54 - 01 - 41 - 2
Strawberries HA4 - 49 - 37 - 08 - 14 - 7
AlkAthHICNooPinStr
Alkmaar HA1 - 22 - 50 - 41 - 35 - 6
AthenA HC3 - 00 - 33 - 22 - 64 - 5
HIC HA7 - 08 - 13 - 44 - 110 - 3
Noordwijk HA2 - 04 - 01 - 15 - 36 - 1
Pinoké HD9 - 17 - 25 - 31 - 33 - 3
Strawberries HA6 - 32 - 43 - 24 - 22 - 1