Veteranen A

Veteranen 2e klasse Heren Veteranen lentecompetitie Poule AB

1e in poule Veteranen 2e klasse Heren Veteranen lentecompetitie Poule AB
1e in poule Veteranen 2e klasse Heren Veteranen Poule AA
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 maart
2
IJburg HA
0
Pinoké HD
6
Abcoude HB
1
Strawberries HA
2
Haarlem HA
4
Noordwijk HA
Zondag 10 maart
9
Strawberries HA
3
Haarlem HA
2
Pinoké HD
1
Abcoude HB
3
Noordwijk HA
0
IJburg HA

Schema

Pinoke HD
Veteranen A
Uit
24-03-2019 16:00
Waterveld
Nr. 43245
Locatie: Amsterdamse Bos (Pinoké), AMSTELVEEN - Veld 17
Veteranen A
Strawberries HA
Thuis
31-03-2019 11:00
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 43236
Scheidsrechters: D2
Abcoude HB
Veteranen A
Uit
07-04-2019 11:00
Waterveld
Nr. 43370
Locatie: Sportp. 'Hollandse Kade', ABCOUDE - Veld 3
IJburg HA
Veteranen A
Uit
14-04-2019 16:30
Waterveld
Nr. 43375
Locatie: z-IJburg, AMSTERDAM - Veld 1
Veteranen A
Haarlem HA
Thuis
12-05-2019 11:00
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 43234
Scheidsrechters: H1
Veteranen A
Pinoke HD
Thuis
19-05-2019 12:45
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 43235
Scheidsrechters: DJ1 (D3)
Strawberries HA
Veteranen A
Uit
26-05-2019
Nr. 43270
Locatie: sportp. Schoonenberg, DRIEHUIS
Veteranen A
Abcoude HB
Thuis
02-06-2019 14:30
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 43237
Scheidsrechters: D1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk HA22007206
2.Abcoude HB21017303
3.Strawberries HA210110903
4.IJburg HA21012303
5.Pinoké HD21012303
6.Haarlem HA200251300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk HA107123316022
2.HIC HA106134620019
3.Strawberries HA106133540019
4.Pinoké HD105143926016
5.AthenA HC104062138012
6.Alkmaar HA100010134700

Begeleiders (1)

Spelers (15)

Trainingen

do
20:15
-
22:15
Veld 3 (Waterveld) (AB)
Sjoerd
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 31 maart
12:45
Dames 1Hilversum D1
Scheidsrechters: HA
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Zondag 12 mei
12:45
Veterinnen ABennebroek DA
Scheidsrechters: HA
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Zondag 19 mei
11:00
Dames 2Leonidas D18
Scheidsrechters: HA
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Zondag 2 juni
11:00
Dames 2Leiden D8
Scheidsrechters: HA
HuisTerDuinveld (Veld 1)

Team resultaten

AbcHaaIJbNooPinStr
Abcoude HB6 - 1
Haarlem HA2 - 4
IJburg HA2 - 0
Noordwijk HA3 - 0
Pinoké HD2 - 1
Strawberries HA9 - 3
AlkAthHICNooPinStr
Alkmaar HA1 - 22 - 50 - 41 - 35 - 6
AthenA HC3 - 00 - 33 - 22 - 64 - 5
HIC HA7 - 08 - 13 - 44 - 110 - 3
Noordwijk HA2 - 04 - 01 - 15 - 36 - 1
Pinoké HD9 - 17 - 25 - 31 - 33 - 3
Strawberries HA6 - 32 - 43 - 24 - 22 - 1