Veteranen B

Veteranen 3e klasse Heren Veteranen Poule B

9e in poule Veteranen 3e klasse Heren Veteranen Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 maart
1
hdm HF
1
Victoria HB
3
Roomburg HC
1
Noordwijk HB
5
HGC HC
2
Waddinxveen HB
2
Klein Zwitserland HD
1
Voorne-Forcial HA
0
Ypenburg HB
1
Rotterdam HF
Zondag 10 maart
2
Schoonhoven HA
2
Ypenburg HB
0
Rotterdam HF
4
Klein Zwitserland HD
3
Voorne-Forcial HA
6
HGC HC
0
Waddinxveen HB
0
Roomburg HC
3
Noordwijk HB
0
hdm HF

Schema

Veteranen B
HGC HC
Thuis
24-03-2019 14:30
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 16969
Scheidsrechters: DJ1 (D3)
Klein Zwitserla HD
Veteranen B
Uit
31-03-2019 13:00
Zandveld
Nr. 16995
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE - Veld 5
Veteranen B
Ypenburg HB
Thuis
07-04-2019 14:30
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 17034
Scheidsrechters: D1
Rotterdam HF
Veteranen B
Uit
14-04-2019 11:15
Waterveld
Nr. 17072
Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM - veld 2
Let op: Aangepast tenue
Veteranen B
Voorne HA
Thuis
05-05-2019 14:30
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 17099
Scheidsrechters: D1
Waddinxveen HB
Veteranen B
Uit
12-05-2019
Nr. 17125
Locatie: Sportp. 'De Sniep', WADDINXVEEN
Let op: Aangepast tenue
Schoonhoven HA
Veteranen B
Uit
19-05-2019 15:30
Zandveld
Nr. 17164
Locatie: Schoonhoven-Oost, SCHOONHOVEN - Veld 1
Veteranen B
Victoria HB
Thuis
26-05-2019 12:45
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Nr. 17174
Scheidsrechters: DA

Poule stand (9e in poule Veteranen 3e klasse Heren Veteranen Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland HD129213515029
2.HGC HC129213718029
3.hdm HF128133818025
4.Victoria HB117133614022
5.Roomburg HC126242115020
6.Rotterdam HF125162833016
7.Voorne-Forcial HA123273145011
8.Ypenburg HB12237121809
9.Noordwijk HB12237153309
10.Waddinxveen HB12228184508
11.Schoonhoven HA11137193606

Spelers (5)

Trainingen

do
20:15
-
22:15
Veld 3 (Waterveld) (D)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 24 maart
12:45
Jong Dames 1 (D3)Zoetermeer DJ2
Scheidsrechters: HB
HuisTerDuinveld (Veld 1)
Zondag 7 april
12:45
Jong Dames 1 (D3)Hudito DJ3
Scheidsrechters: HB
Veld 3 (Waterveld)
Zondag 5 mei
12:45
Jong Dames 1 (D3)Klein Zwitserla DJ1
Scheidsrechters: HB
Veld 3 (Waterveld)

Team resultaten

hdmHGCKleNooRooRotSchVicVooWadYpe
hdm HF1 - 32 - 01 - 16 - 22 - 0
HGC HC3 - 00 - 15 - 35 - 22 - 1
Klein Zwitserland HD1 - 41 - 12 - 13 - 23 - 22 - 14 - 1
Noordwijk HB3 - 00 - 91 - 13 - 63 - 32 - 0
Roomburg HC3 - 11 - 33 - 11 - 20 - 13 - 0
Rotterdam HF0 - 52 - 20 - 45 - 10 - 51 - 52 - 3
Schoonhoven HA1 - 51 - 22 - 10 - 12 - 2
Victoria HB3 - 51 - 33 - 09 - 11 - 0
Voorne HA3 - 61 - 12 - 13 - 42 - 87 - 2
Waddinxveen HB1 - 62 - 50 - 05 - 51 - 90 - 51 - 0
Ypenburg HB1 - 21 - 11 - 30 - 12 - 01 - 1