Veteranen B

Veteranen 3e klasse Heren Veteranen Poule B

10e in poule Veteranen 3e klasse Heren Veteranen Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Schema

Veteranen B
HDM HF
Thuis
10-03-2019
Nr. 16904
Roomburg HC
Veteranen B
Uit
17-03-2019
Nr. 16943
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN
Veteranen B
HGC HC
Thuis
24-03-2019
Nr. 16969
Klein Zwitserla HD
Veteranen B
Uit
31-03-2019
Nr. 16995
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
Veteranen B
Ypenburg HB
Thuis
07-04-2019
Nr. 17034
Rotterdam HF
Veteranen B
Uit
14-04-2019
Nr. 17072
Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM
Let op: Aangepast tenue
Veteranen B
Voorne HA
Thuis
05-05-2019
Nr. 17099
Waddinxveen HB
Veteranen B
Uit
12-05-2019
Nr. 17125
Locatie: Sportp. 'De Sniep', WADDINXVEEN
Let op: Aangepast tenue
Schoonhoven HA
Veteranen B
Uit
19-05-2019
Nr. 17164
Locatie: Schoonhoven-Oost, SCHOONHOVEN
Veteranen B
Victoria HB
Thuis
26-05-2019
Nr. 17174

Poule stand (10e in poule Veteranen 3e klasse Heren Veteranen Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm HF108023714024
2.Klein Zwitserland HD107212914023
3.HGC HC107212613023
4.Victoria HB107033513021
5.Roomburg HC105141814016
6.Rotterdam HF104152729013
7.Voorne-Forcial HA103252737011
8.Ypenburg HB10226101508
9.Waddinxveen HB10217164007
10.Noordwijk HB10136113006
11.Schoonhoven HA10127173405

Spelers (5)

Team resultaten

hdmHGCKleNooRooRotSchVicVooWadYpe
hdm HF1 - 32 - 06 - 22 - 0
HGC HC3 - 00 - 15 - 32 - 1
Klein Zwitserland HD1 - 41 - 12 - 13 - 23 - 24 - 1
Noordwijk HB0 - 91 - 13 - 63 - 32 - 0
Roomburg HC3 - 11 - 31 - 20 - 13 - 0
Rotterdam HF0 - 52 - 25 - 10 - 51 - 52 - 3
Schoonhoven HA1 - 51 - 22 - 10 - 1
Victoria HB3 - 51 - 33 - 09 - 11 - 0
Voorne HA1 - 12 - 13 - 42 - 87 - 2
Waddinxveen HB1 - 62 - 55 - 51 - 90 - 51 - 0
Ypenburg HB1 - 21 - 11 - 32 - 01 - 1