Veteranen B

Veteranen 3e klasse Heren Veteranen Poule B

10e in poule Veteranen 3e klasse Heren Veteranen Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (10e in poule Veteranen 3e klasse Heren Veteranen Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HGC HC2015416427049
2.Klein Zwitserland HD2014334926045
3.Victoria HB2012535922041
4.hdm HF2011365337036
5.Roomburg HC208394033027
6.Rotterdam HF208394857027
7.Voorne-Forcial HA2062125184020
8.Schoonhoven HA2055104358020
9.Waddinxveen HB2052133462017
10.Noordwijk HB2045113755017
11.Ypenburg HB2025131936011

Spelers (5)

Team resultaten

hdmHGCKleNooRooRotSchVicVooWadYpe
hdm HF1 - 32 - 32 - 01 - 02 - 22 - 11 - 16 - 22 - 12 - 0
HGC HC8 - 43 - 03 - 00 - 14 - 13 - 30 - 05 - 35 - 22 - 1
Klein Zwitserland HD1 - 41 - 13 - 01 - 02 - 13 - 23 - 22 - 14 - 11 - 0
Noordwijk HB3 - 00 - 20 - 91 - 13 - 63 - 32 - 211 - 32 - 04 - 1
Roomburg HC3 - 11 - 41 - 33 - 11 - 23 - 40 - 110 - 23 - 02 - 1
Rotterdam HF0 - 52 - 20 - 43 - 33 - 15 - 10 - 54 - 21 - 52 - 3
Schoonhoven HA1 - 51 - 22 - 23 - 12 - 13 - 60 - 16 - 22 - 12 - 2
Victoria HB3 - 51 - 32 - 13 - 02 - 27 - 12 - 09 - 13 - 01 - 0
Voorne HA3 - 13 - 61 - 12 - 13 - 42 - 87 - 22 - 53 - 13 - 1
Waddinxveen HB1 - 62 - 52 - 35 - 10 - 02 - 05 - 51 - 90 - 51 - 0
Ypenburg HB1 - 10 - 31 - 21 - 11 - 30 - 12 - 00 - 01 - 13 - 4