Veteranen B

3e in poule Heren Veteranen herfstcompetitie Veteranen 4e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Schema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule Heren Veteranen herfstcompetitie Veteranen 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alliance HB10901396027
2.VVV HA117132915022
3.Noordwijk HB116142128019
4.Abcoude HC105141917016
5.Kikkers HB1011863104
6.IJburg HB1010982503

Spelers (14)

Team resultaten

AbcouIJburVVV HNoordKikkeAllia
Abcoude HC3 - 12 - 20 - 22 - 01 - 3
IJburg HB0 - 41 - 21 - 01 - 4
VVV HA0 - 23 - 16 - 35 - 01 - 0
Noordwijk HB4 - 12 - 12 - 01 - 7
Kikkers HB1 - 43 - 10 - 62 - 20 - 3
Alliance HB4 - 02 - 14 - 05 - 0